8.juuni kell 11:00, Lootopark. U12 NMV 6.voor

väravad: 1`,50`,54`. Kevin Kaskla – 27`.Steven Noortauts

FC Lootos: 13-Rando Nemvalts(vv), 4-Aron Avikson, 7-Mattias Metskaev, 10-Andero Nuuma, 11-Egert Laanjõe, 14-Marten Lõhmus(k), 15-Hannes Tühis, 16-Daniel Rohelpuu, 17-Kaspar Adusoo, 24-Hendrik Karuse,  32-Revo Lipmeister, 58-Robert Kähr, 90-Kevin Kaskla.
treener: Temari Nuuma

FC Helios: Sõmer(vv, k), Vahemets, Dellmann, Soe, Viira, Ots, Lees, Sammelsoo, Noortauts, Keel, Kullama, Ensalu, Palo.
treener: Ragnar Rebane

Klubi U12 võistkond jätkas mängudega VI alagrupis. Koduväljakul võeti vastu piirkonnarivaal Võru FC Helios. Derbymängule kohaselt oli võrdne kohtumine, mis kodumeeskonnal õnnestus Kevin Kaskla kübaratriki toel võita. Lootos asus mängu juhtima juba avaminutil. Võrukad said auvärava kirja 27.minutil. Avapoolaeg lõppes 1:1 viigiseisul. Teisel poolajal lõi Kaskla 50. ja 54. minutil veel kaks väravat ja tulemusega 3:1 kohtumine ka lõppes.

Järgmine kohtumine on 16.juunil kell 10:00 Puhjas sealse võistkonnaga.