Laupäeval, 15.juunil, mängisid  U11 lapsed C-tasandi osaturniiril Suure – Jaanis. Lisaks Lootosele ja korraldajatele SK Tääksile osalesid Anija JK, Kohila Püsivus, Põhja Tallinna JK Volta III.

Turniiri tulemused:
11:00 FC Lootos II – Anija JK  1:1  (Marten Mathias Kiudorv)
11:40 FC Lootos II – Kohila Püsivus 0:2

12:20 FC Lootos II – SK Tääksi 1:0 (Marten Mathias Kiudorv)
13:40 FC Lootos II – Põhja-Tallinna JK Volta III 1:3 (Mattias Raamik)

Lootos osales turniiril koosseisus: 3-Trevor Kendrick Uusna, 6-Roonland Kõrgemäe, 11-Riko Asi, 15-Mattias Raamik, 19-Markus Raamik(vv), 23-Reno Adler, 37-Marten Mathias Kiudorv, 45-Andri Oinberg(k), 77-Trevor Lutsar, Roonland Kõrgemäe, Christopher James Doyle.
Treener : Temari Nuuma

Klubi U11 võistkond osales oma vanuseklassi C-tasandi teisel osaturniiril, mis seekord mängiti Suure-Jaanis. Treener Temari Nuuma võttis turniiri kokku järgmiselt: “Väga tubli pingutus kõikidelt poistelt. Oli palav ilm, kuid pidasime vastu. Turniiril saime kõike – võidu, viigi ja kaotused. Üldpildis võib võistlustega väga rahule jääda. Väga võitluslik turniir. Avamäng oli väga raske. Oli näha, et poisid vajasid natukene rohkem aega muruplatsiga harjumiseks. Juhtisime esimest mängu küll pikalt, kuid kahjuks enne lõppu suutis vastane ühe värava tagasi lüüa ja tulemuseks viik. Järgmises mängus Kohila vastu olime päris raskustes. Vastasel tekkis väga palju variante aga meid päästis päris palju väravat kaitsnud Markus, kes tegi üldiselt väga hea turniiri. Lõpuks sai ikkagi vastane kaks vastuseta väravat ning seega läks 2:0 võit Kohilale. Tääksi vastu suutsime rohkem oma mängu peale suruda ning tekkis meil rohkem võimalusi. Õnneks oli Marten Mathias ühe rünnaku ajal õigel ajal õiges kohas ning suutis Tääksi vastu meid juhtima viia, tulemuseks 1:0 võit. Viimases mängus olid juba jõuvarud vaikselt otsa saamas ning kaitses hakkasid tulema lihtsad eksimused. Suutsime küll 2-0 pealt 2-1 peale tagasi tulla, aga hoopis vastane lõi enne lõpuvilet kolmandagi värava ja nii pidime vastu võtma 1:3 kaotuse.”

 

Lisa kommentaar