Ilm: +23C

Väravad:   – Krisete Külm, Gerlin Zoludev 2, Anette Oidekivi.

Paide LM:

FC Lootos: 1-Miialii Rinne, 3-Raneli Piirisild, 5-Krisete Külm, 6-Anette-Riin Paidra, 7-Elenor Lutsar, 8-Gete-Ly Vija, 9-Gerlin Zoludev, 11-Britt-Marii Vija, 12-Mia Kolats, 13-Kätili Rannula, 14-Anette Oidekivi, 15-Mari Nagel, 16- Kairi Tobreluts. Treener: Ave-Lii Laas

Tüdrukute U15 võistkond mängis laupäeval hooaja kolmanda mängu. Paide Ülejõe staadionil oli vastaseks kohalik linnameeskond. Vigastuse tõttu pidid mängu vahele jätma võistkona kapten Marie Viese ja teine abikapten Nele Oimet. Puudusid ka Kaisa Oinberg ja võistkonna peatreener Indrek Käo, kes on seotud käimasoleva tüdrukute U17 finaalturniiriga. Kohtumine algas noortele allegrodele hästi. Kaptenipaela kandnud Krisete Külm ja Gerlin Zoludev viisid võistkonna 2:0 juhtima. Vastased vähendasid poolaja lõpu eel nurgalöögist seisu 1:2 peale

Teisel poolajal asjad muutusid. Esmalt vastased viigistasid ja asusid seejärel 3:2 juhtima. Gerlin Zoludev viigistas seisu ja Anette Oidekivi viis allegrod veel korraks 3:4 ette. Siis aga jõud rauges, pikk sõit ja kuumus olid teinud oma töö. Vastased panid parema kokkumängu ja kogemuse maksma, lüües neli vastuseta väravat, võttes 7:4 võidu.

Tüdrukute järgmine mäng on Lootospargis, kus 28.mail kell 12:30, on vastaseks JK Tallinna Kalevi tüdrukud.