” Põlva-Term OÜ näol on tegemist maakonnas väga pikaajaliselt tegutsenud ettevõttega. Olen rõõmus, et leidub ettevõtteid, mille juhid märkavad klubi pikaajalist tegutsemist noortega ja leiavad vahendeid laste sportlike eesmärkide saavutamise toetamiseks.  Põlva-Term eesotsas juhataja Valeri Veskiojaga on olnud tõsine ja pikaajaline maakonna spordi- ja kultuuri toetaja. Meil on  alanud koostöö üle väga hea meel” kommenteeris klubi tegevjuht Indrek Käo värskelt alanud sponsorsuhet.

Põlva-Term OÜ on asutatud 1992. aastal. Ettevõte tegeleb vahtpolüuretaan täidisega paneelide tootmisega põhiliselt külmkambrite, sügavkülmkambrite ja kerkekappide ehitamiseks. Paralleelselt paneelide tootmisega tegeleme ka roostevabast terasest toodete valmistamisega. Põhilise osa roostevaba terase toodangust moodustab köögiinventar professionaalsetele köökidele, kauplustele, laboratooriumitele ja toiduainetööstusele. Tänu pikaaegsele toomiskogemusele ja kaasaegsele masinapargile suudetakse pakkuda väga erinevaid kõrgekvaliteedilisi lahendusi. Lisaks Eestile turustatakse toodangut ka Rootsis, Norras, Soomes, Venemaa, Lätis ja Leedus.

Aastal 2020 pälvis Põlva Term OÜ Põlvamaa Arenduskeskuse ja Põlvamaa Omavalitsuste Liidu poolt tunnustuse Põlvamaa Mastimänd 2020.

Jalgpalliklubi Lootos on Põlvamaa ja Kagu-Eesti juhtiv jalgpalliklubi. Klubi esindusnaiskond on mängimas kümnendat hooaega Eesti jalgpalli kõrgeimal tasemel – Meistriiigas. Klubil on kogu Põlvamaad katvas noortesüsteemis treenimas ligi 200 poissi ja tüdrukut.

Lisa kommentaar