väravad: 3`, 13`, 24`Tuul,  10`.Tobreluts

FC Lootos: 1 – Kristofer Mandel(vv), 35-Virmo Vigel(k), 16-Tim Hõbemägi, 26-Kris Marten Külv, 18-Karl Kintsiraud, 23-Kevin Vint, 8-Markus Mäeots, 14-Ruudi Tobreluts, 4-Adelhein Kikas, 3-Hendrik Tuul, 7-Virgo Vigel, 10-Kristo Sirol, 11-Robin Kahre, 15-Markus Miroljubov, 30-Evert Roodes, 38-Karl-Johannes Klaus
peatreener: Avo Jakovits, treener: Indrek Käo

FCI II Tallinn :
peatreener:

Hooaja teises mängus võõrustas meeskonna järelkasvuvõistkond Tallinna FCI II eakaaslasi.  Vastased pidid avavoorus tunnistama tsoonis liidrikohta hoidva Pärnu JK paremust. Lootosel jäid mängust haiguse/vigastuse tõttu kõrvale R.Kiidron, K.Roodes, Hans K. Pastak, Kaspar Tühis, Romy Järvelaht ja Adham Rashad.

Kohtumine algas koduvõistkonnale hästi ja juba 3.minutil lõi hooaja avamängus kübaratriki teinud Hendrik Tuul oma esimese tänases mängus. 10´.minutil teenis Lootos nurgalöögi, mille Adelhein Kikas värava ette riputas. seal sai pallile jala vahele Ruudi Tobreluts. Esimese palli vastaste väravavht tõrjus, teise vastu aga rohtu ei jätkunud 2:0. Kolm minutit hiljem oli tablool seisuks 3:0. Kikase läbisöödu realiseeris Tuul. 24.minutil avas väravavaht Kristofer Mandel pika väljalöögiga heale positsioonile mänginud Tuule, kes palli trahvikasti nurgast tagumisse posti kõmmutas. Seisul 4:0 siirdusid võistkonnad vaheajale.

Teisel poolajal mäng võrdsustus ja kodumeeskond katsetas mängijaid erinevatele positsioonidele. Skoori ei teinud kumbki võistkond ja Lootos sai tabelisse teise võidu.

Järgmine mäng: 9.04 kell 14, Pärnus vs Pärnus JK.