4:3

FC Helios:

FC Lootos: 1-Kristofer Mandel(vv), 3-Hendrik Tuul, 4-Adelhein Kikas, 8-Martin Mäeots, 9-Ronald Kiidron, 10-Kristo Sirol, 14-Ruudi Tobreluts, 15-Kaspar tühis, 16-Tim-Samuel Hõbemägi, 18-Karl Kintsiraud, 20-Valdur Veeroja, 23-Kevin Vint, 25-Hans Kristian Pastak, 26-Kris Martin Külv, 29-Marten Raud, 30-Evert Roodes, 35-Virmo Vigel(k).
Treenerid: Avo Jakovits ja Indrek Käo.

U13 noortevõistkond kohtus täna Tartus FC Helios punane võistkonnaga. Vastane asus kohtumist kahest lihtsast väravast juhtima. Adelhein Kikas vähendas poolaja keskel kaotuseisu minimaalseks.

Teisel poolajal suurendasid vastased kauglöögist seisu 3:1 peale. Paar minutit hiljem mängis Hendrik Tuul ennast trahvikasti, kust virutas palli ülesse ristnurka seisuks 3:2. Mõned minutid hiljem Lootos Adelheini väravast viigistas, kuid see ei olnud veel kõik. Mängu kolmandal üleminutil teenisid vastased karistuslöögi väravast 20m kaugusel. Trahvikastis vabaks unustatud Heliose mängija lõi nahkkera värava lati alla ja kohe kõlas ka kohtuniku lõpuvile.

Pouste järgmine mäng on kodusel Lootospargil kui 22.juunil mängitakse Võru FC Heliosega.