Kohtunik: Rait Ojanurme  abikohtunikud: Ahti Lepp, Karl Erik Valdisoo

SK 10 Premium: Sööt, Kattai (46`.Veske), Belolipetskaja, Pirk-Birk, Kaup, Roopalu, Fjodorova, Anušova, Raudsepp, Israel, Uueda  varus: Veske, Smirnova

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa, 8-Ita Lillo(82`.24-Katariina Kinnunen), 18-Kätlin Vassil, 9-Karmen Piirimaa, 25-Getter Lepp(88`.5-Sandra Haidak), 6-Lisanne Tamm, 23-Indra-Liz Nemvalts, 20-Kristin Kukli, 11-Anette-Laureen Linnuste, 7-Ave-Lii Laas, 10-Kärt Hüdsi
varus: 5-Sandra Haidak, 24-Katariina Kinnunen
Treener: Kaido-Meinhard Kukli

Naiskond mängis hooaja eelviimase mängu võõrsil, kui Kambja staadionil kohtuti tabeli punase laterna – SK10 Premiumiga. Avapoolajal suutis arvukatest võimalustest kolm tükki realiseerida Kärt Hüdsi viies allegrod vaheajale kolmeväravalises eduseisus.

Naiskond asus 29.minutil kohtumist juhtima kui Kristini söödu lükkas väravasse Kärt. 37.minutil suurendas Kärt eduseisu kui sai värava ees jala vahele Indra antud madalale tsenderdusele. Vahepeal tõrjus vastaste väravavaht naiskonna kapteni ja võistkonnas 100.mängu mänginud Ave-Lii kauglöögi. Poolaja üleminutitel õnnestus Kärdil ära kasutada SK kaitsja ebakindlus ja pall kolmandat korda kodunaiskonna väravasse toimetada. Seisul 3:0 läksid võistkonnad poolajale.

Teise poolaja alguses suurendas Kristin Kukli Lootose edunumbrid 4:0 peale, kui vasakult äärelt läbi murdes virutas palli värava ülesse nurka. Mõlemad naiskonnad näitasid head ja võitluslikku mängu, kuid väravani ei jõudnud. Vastased said surve ülesse viimaseks kümneks minutiks kui Lootos oli teinud ära kaks vahetust. Ita Lillo asemel tuli mängu Katariina Kinnunen ja Getter Lepa asemel tuli mängu Sanda Haidak. Kohtumise üleminutite lõi kodunaiskonna auvärava Samanta Uueda.

Järgmine kohtumine ootab allegrosid 29.septembril kui Lootospargis minnakse hooaja esimest võitu püüdma JK Tuleviku/Suure-Jaani Unitedi Ühendnaiskonna vastu.

enne mängu …

Treener Kaido Kukli: Loodan meie poolt head mängu. Viimati olime nagu pinges ja kangutasime.

Mängija Keitlyn Metsmaa: Tulemas on kindlasti pingeline mäng, kuid lähme neile kindlalt vastu, et saada positiivne tulemus

Esindaja Kalev Kajak: “Iseenda eksimused on meile kalliks maksma läinud. Peame enesekindlamad olema ning mitte eksima.”

Beatrice Veske: “Tulemas on viimane kodumäng meie jaoks. On viimane aeg ennast kokku võtta ning head mängu mängima hakata.”