Hoiatused: 85`.Kristin Kukli (Lootos) – 32`.Rahel Repkin, 60`.Carmen Kaidi Jõeleht, 65`.Maria Sootak (kõik Tammeka)

Lootos: 1-Karina Piirimaa, 7-Ave-Lii Laas, 8-Ita Lillo, 9-Karmen Piirimaa, 10-Kärt Hüdsi, 11-Anette Laureen Linnuste, 14-Lisethe Lanno(90+1`.12-Keitlyn Metsmaa), 20-Kristin Kukli, 21-Kati-Karoli Silla(69`.Helene Lumi), 23-Indra Liz Nemvalts, 31-Katrin Piirimaa
varus: 4-Helene Lumi, 5-Keidi Käis, 12-Ketylin Metsmaa, 16-Birgit Rammo, 17-Marianne Veberson.
Treener: Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeudid Margret Help ja Kärt Satsi.

JK Tammeka: Sootak, Jõeleht(66`.Jõeleht), Repkin, Niit, Kamenik, Prost, Tšikanov(46`.Reinik), Õun, Kalle(46`.Guitor), Mets(69`.Pihlapuu), Rästa
varus: Reinik, Pihlapuu, Ojasaar, Guitor, Merilain
Treener: Roops, Vidaja füsioterpeut: Luks

Laupäeval, 3. oktoobril mängis naiskond lähirivaali, Tartu Tammekaga 31. korda  Lõuna-eesti derby. Kohtumise  eel andis Eesti naiste A koondise peatreener Jarmo Matikainen Lootose peatreener Kaido-Meinhard Kuklile üle EJL ja Gold Time poolt välja pandud septembrikuu parima treeneri auhinna.

(foto: Janelin Hirmo)

Allegrod startisid hästi ja 23.minutil viis Kärt Hüdsi pealöök, mis järgnes  Ita Lillo poolt antud nurgalöögile, kodunaiskonna juhtima. Minut hiljem avanes  taas hea väravavõimalus, aga Ave-Lii Laasi kauglöök tabas väravaraame.

Teise poolaja alguses suurendas kapten Ave-Lii Laas edunumbreid 2:0 peale. 65`. minutil realiseeris Kristin Kukli Hüdsi mahatõmbamise eest määratud penalti. 70.minutil lõi Hüdsi oma teise värava, suunates peaga võrku Indra-Liz Nemvaltsi poolt teele saadetud suurepärase tsenderduse. Vastaste auvärava eest hoolitses Kadri Reinik, kes lõi peaga võrku tsenderduse 83`.minutil.

enne mängu …

Lootose peatreener Kaido Kukli: Naabritega on alati meeldiv madistada. Tartus õnnestus punkt kätte saada, proovime kodus vähemalt sama punktisaagi teenida.

Kristin Kukli: Proovime sama hea mängu teha, nagu ühendnaiskonna vastu. Üks eesmärk oleks väravaid lüüa ja publikule hea mäng pakkuda.

Tammeka peatreener: Sirje Roops: ”Eelmise vooru mäng ei läinud nii nagu soovisime ning sel korral on tõestamist palju. Vastaste kolmandikul peame pea külmana hoidma ning oma olukorrad väravateks realiseerima.”

Kaisa Kamenik: ”Tabeliseis pole kiita, aga naiskond pole kaotanud usku endasse ning anname endast kõik, et laupäeval Põlvat võita.”