FC Lootos: 1.Karina Piirimaa, 12-Keitlyn Metsmaa, 18-Kätlin Vassil, 9-Karmen Piirimaa, 25-Getter Lepp, 8-Ita Lillo, 20-Kristin Kukli, 15-Astrid Erik(68`.6-Sandra London), 23-Indra-Liz Nemvalts(84`.24-Katariina Kinnunen), 7-Ave-Lii Laas(k), 10 Kärt Hüdsi
varus: 5-Sandra Haidak, 6-Sandra London, 16-Lisanne Tamm, 24-Katariina Kinnunen, 31-Katrin Piirimaa,

JK Tammeka : 1-Maria Sootak, 14-Grete-Lilijane Küppas(50`.11-Wanda Prost), 4-Grete Ojala, 3-Carmen Kaidi Jõeleht, 17-Kreete Õun, 5-Rahel Repkin, 7-Eva-Maria Niit(58`.33-Hanna Rästa), 13-Tuuli Tasa, 15-Reti Mänd(70`.8-Kaisa Kamenik), 23-Daisy Toim(78`.2-Emily Guitor), 9-Renate-Ly Mehevets (78`. 99-Kristel Vidaja)
varus: 2-Emily Guitor, 8-Kaisa Kamenik, 11-Wanda Prost, 16-Jaanika Piibar, 33-Hanna Rästa, 99-Kristel Vidaja
Treener: Sirje Roops
Abitreener: Riho Rosenthal
Füsioterapeut: Karmen Koldin

Naiskond mängis täna esimese mängu renoveeritud Lootospargis. Viimati võõrustati koduväljakul, 2017 aasta novembris m Nõmme Kaljut. Täna oli vastaseks piirkonnarivaal Tartu Tammeka. Võrreldes eelmise kohtumisega oli treener Kaido Kukli sunnitud tegema algkoosseisus ühe vahetuse. Haiguse tõttu jäi eemale Anette Laureen Linnuste. Mäng algas kodunaiskonna kerge survega, ometi oli juba 8.minutiks seis vastaste kasuks 0:1. Markeerimisvea kasutas viiekasti piiril ära klubist jalgpalluri teekonda alustanud Renate-Ly Mehevets. Võrdselt kulgenud mängus tekkisid võimalused ka kodunaiskonnale, kuid must päev oli meie ründajal Kärt Hüdsil, kellel ei õnnestunud täna praktiliselt miski. Terve poolaja ulges mäng ühe värava alt teise alla, aga mõlema pole pealelöögid olid üsna madala kvaliteediga.

Teisel poolajal jätkus sarnane mäng. Võistkonnad vahetasid palju ja kuigi kodunaiskond proovis vahetustega mängukäiku muuta, siis vastaste kaitse ja eriti väravavaht Sootak tegutsesid kindlalt ja eksimusi välistavalt. Kohtumise lõpu eel tekitas elevust olukord, kus vastaste pealeöök lipsas läbi väravavaht Karina Piirimaa sõrmede ja potsatas üle õla väravajoonele. Pelae äärekohtunikuga konulteerimist lasi kohtunik Mark-Oskar Arst mängul siiski jätkuda ning tulemusega 0:1 kohtumine ka lõppes.

Järgmiseks vastaseks on Lootosparki saabumas JKTJSJUÜN. Kohtumine mängitakse 28.septembril algusega kell 14. Järgmisel laupäeval sõidab naiskond aga Kambjasse, et kell 14 kohtuda sealse SK10 Premiumiga.

… enne mängu

Treener Kaido Kukli: Üle pika aja Põlvas Lootospargis Meistriliiga mäng! Meil on hea rütm sees, loodan, et see jätkub.

Karina Piirimaa: Mäng tuleb kindlasti tasavägine ja pingeline. Nii meie kui ka JK Tammeka soovime võitu. Eks näis, kas võit jääb koju või mitte.

Tammeka abitreener Riho Rosenthal: Me pole sellel hooajal Põlvat veel võitnud. Rohkem me neile punkte omavahelistes mängudes ei anna. Läheme Põlva uuele kunstmurustaadionile võitma ja suurelt!

Mängija Jaanika Piibar: Eelmise omavahelise mänguga ei jäänud keegi meist rahule ehk läheme seda parandama. Ning olen enamgi kui kindel, et kui igaüks meist peab kinni asjadest, mis hooaja algusest meile õpetatud, siis tulemus on seekord positiivne.