Kohtunik: Jan Justin Paju, abikohtunikud: Veiko Meitern, Robin Aus.

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa, 3-Elina Kahar, 26-Kaisa Liina Keps, 6-Hanna Parv, 7-Ave-Lii Laas(k), 9-Karmen Piirimaa, 10-Kärt Hüdsi, 19-Mairit Laanesaar,  20-Kristin Kukli, 31-Katrin Piirimaa, 32-Ketlin Pindis

Treener: Kaido Kukli

FC Flora:

Treener: Aleksandra Sevoldajeva

Naiskond võõrustas edasilükatud 14.vooru kohtumises valitsevat meistrit, Tallinna FC Florat. Nimeka vastasega suudeti sammu pidada terve poolaja, mis lõppes 1:3. Teisel poolajal panid valitsevad meistrid oma jõu ja oskused maksvusele, võttes lõpuks suure 11:1 võidu.

Naiskonna järgmine vastane on Saku Sporting, kellega mängitakse juba eeloleval pühapäeval.

Enne mängu:

Treener Kaido Kukli: “Kõige tähtsam on füüsiliselt vastu pidada”.

Hanna Parv: “Pühapäevane mäng Pärnuga näitas, et miski pole veel kadunud ja potentsiaali meis on. Mäng on küll jalgades, kuid anname endast parima”.

FC Flora väravavahtide treener Mattias Traublum: “Tulemas on võitluslik mäng, tahame naasta Põlvast kolme punktiga.”

Jessika Uleksin: “Läheme Põlvasse kolme punkti järele.”