Hooaja viimase võõrsil mängu pidas naiskond võõrsil Pärnu JK duubli vastu.

Raeküla staadionil mängitud kohtumisele tuli naiskonnal minna ilma kolme põhimängijata. Erinevatel põhjustel jäid eemale Kristel Kotkas, Keidi Käis ja Liisa Merisalu. Eriti andis tunda Keidi puudumine kaitseliinis, mis vastaste pidurdamisega selgelt hätta jäi.

Poolajavileks olid vastased 4:0 juhtimas ning lõid värava ka teise poolaja alguses. Seejärel suutis Kirta Talgre ühe värava tagasi lüüa, mis jäi ka täna ainsaks. Treener Kukli sõnutsi mängis võistkond täna allapoole oma võimeid ning kaotus saadi teenitult. Noorematel mängijatel jäi kogemuse ja vanematel tahtmise puudumise taha.  Nüüd tuleb meistrivõistlustesse kahe nädalane paus ja hooaja viimase mängu mängib naiskond 2.oktoobril, kui Lootospargis võõrustatakse Kohtla-Järve JK Järve naiskonda.