7.september kell 18, Viljandi kunstmuruväljak

JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜN – FC Lootos

 1 : 1  (0:0)

Kohtunik:  Roman Daniljuk, abikohtunikud:Andres Kuuse, Steven Pärloja

väravad:
1:0
1:1 Indra-Liz Nemvalts

ÜN:

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa, 25-Getter Lepp, 9-Karmen Piirimaa, 7-Ave-Lii Laas, 18-Kätlin Vassil, 12-Keitlyn Metsmaa, 8-Ita Lillo, 20-Kristin Kukli, 23-Indra-Liz Nemvalts, 11-Anette Laureen Linnuste, 10-Kärt Hüdsi
varus: 15-Astrid Erik, 24-Katariina Kinnunen, 31-Katrin Piirimaa
Treener: Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut Kärt Satsi

Naiskond kohtus JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi Ühendnaiskonnaga nelja päeva jooksul juba teist korda. Kui Suure-Jaanis tuli peale viigiga lõppenud avapoolaega tunnistada vastaste paremust, siis täna suudeti viigipunktist kinni hoida lõpuvileni. Avapoolaeg möödus väravateta.

Oluliselt kompetentsem kohtunike brigaad hoidis võrdselt ja võitluslikult kulgenud mängus selget ja kindat joont ning kummalgi võistkonnal õnnestus skoorida vaid korra. Kodunaiskond asus teise poolaja algveerandil kohtumist juhtima, kuid allegrodel oli täna vastus olemas. Indra-Liz Nemvaltsi löödud värav kirjutas lõpuprotokolli numbriteks 1:1. Ühtlasi sai Indrast 50. mängija, kes löönud esindusnaiskonna eest värava. Väravani jõudmiseni kulus tal 34 mngu. Palju õnne !

Järgmine kohtumine toob naiskonna üle kahe aasta tagasi kodusele Lootospark staadionile, kus 14.septembril võõrustatakse Tartu JK Tammeka naisi.

enne mängu …

  • Kaido Kukli: Nagu Lõuna-Eesti vanasõna ütleb: Mis ….., see uuesti! Edu vastastele ja meile!!

  • Ita Lillo: Laupäeval tuleb tore mäng, võistkond naudib mängu ja kui sellest sünnib ka paar väravat ja me toome koju kolm punkti, on väga hea.

 

  • Sergei Vassiljev: See on meie naiskonnale sel nädalal juba teine kohtumine Põlva FC Lootosega. Kuigi eelmine mäng oli pisut rabedavõitu, saime siiski kolm võidupunkti kätte. Nüüd püüame parandada tehtud vead, et mäng oleks sujuvam ning ehk õnnestub ka samasugust positiivset tulemust korrata. Ootame kõiki oma tulihingelisi poolehoidjaid platsi äärde kaasa elama!

    Maria Soll: Vastane on meile küllaltki tuttav. Teine kodumäng selle nädala jooksul. Saime küll 4:3 võidu, kuid siiski on vastasel ka varuplaan olemas. Kindlasti tuleb väga huvitav mäng ja tahaksime kodus punkte võtta.

Lisa kommentaar