25.november kell 12:30, Lootospark

FC Lootos – Tallinna FC Ararat

1 : 1 (0:1)

Kohtunik: Veiko Meitern,  abikohtunikud: Mattias Rootalu, Mark-Oskar Arst.
Pealtvaatajaid: 16
Ilm: -3C, mängu ajal lumesadu

Väravad: 75`.Ave-Lii Laas – 20`.Anastasija Južaninova
Hoiatused: 74`.Kristin Kukli
Eemaldamine: 83`.Anastasija Južaninova

Lootos: 1-Mairit Laanesaar, 14-Isabel Huma(72`.4-Helene Lumi), 3-Elina Kahar, 11-Kristel Saadik, 15-Mari Abel, 20-Kristin Kukli, 7-Ave-Lii Laas, 32-Ketlin Pindis, 33-Marie Rahel Lail, 8-Ita Lillo, 10-Kärt Hüdsi.
varus : 4-Helene Lumi
Treenerid: Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut: Anette Laureen Linnuste.

Ararat: 1-Elizaveta Petrova, 3-Valeria Sampetova, 5-Sofia Priidemann, 7-Arina Uzjukina(46`.17-Anna Movtšan),  9-Jelizaveta Južaninova, 10-Darja Uzjukina(65`.21-Anastassija Pikkov), 11-Anastasija Južaninova, 15-Darina Kudjavnina, 23-Ilona Savitskaja, 71-Luiza Ghazaryan, 77-Veronika Asatryan,.
Varus: 12-Agnia Pissareva, 2-Alesja Zub, 13-Viktoria Pletšenko, 17-Anna Movtšan, 21-Anastassija Pikkov
Peatreener: Lyana Hayrapetyan, treener: Manuk Sargsyan.

Naiskond mängis laupäeval meistriliiga üleminekuturniiri viimase mängu. Lootospargis võõrustati Tallinna FC Ararati naiskonda. Haiguse tõttu jäid mängust eemale Wanda Prost, Liisa Lepasaar ja Indra Liz Nemvalts. Erinevatel põhjustel jätasid mängu vahele õed Piirimaad. Debüüt jäi tegemata ka Signy Aarnal.

Lootospargi väljak oli vaatamata keerilistele lumeoludele saadud mängu alguseks mängukõlblikuks. Vastased asusid kohtumist 20.minutil juhtima. Kakskümmend minutit enne mängu lõppu hakkas sündima. Esmalt kodunaiskonnalt vahetus. isabel Huma asemel sai platsile Helene Lumi. Kaks minutit hiljem teenis kollase kaardi kristin Kukli ja minut hiljem oli mänguseis viigis. Kapten Ave-Lii Laas sai trahvikastis palli,  mängis üle vastaste väravavahi ja lükkas viielt meetrilt palli tühja väravasse. Vastased lõpetasid mängu vähemuses. 83.minutil teenis väravavaht Laanesaarele sirge jalaga sisse sõitmise eest otse punase kaardi Ararati värava autor Anastasija Južaninova. Kodunaiskond küll üritas, aga arvulist ülekaalu võiduväravaks realiseerida ei suudetud. Kokkuvõttes võitluslik viik ja positiivne tunne, et üleminekuturniiri sudueti läbida kaotust vältides.

enne mängu …

Indrek Käo (kaaspeatreener) : “Pikaks veninud hooaja lõpp on kätte jõudnud. Eesmärk liigasse püsima jääda sai mõni mäng tagasi täidetud.  lmaolud on talvised. Seega  eesmärk on plats puhtaks teha”

Ave-Lii Laas(kapten): “”Kahju, et mängijad peavad lume ja miinuskraadidega mängima. Proovime ise mängida pigem ettevaatlikult, et keegi vigastada ei saaks, aga samas kergelt ei anna me midagi ära.”

Mairit Laanesaar „Ees on raske mäng, kuid läheme seda nautima. Kuigi oleme Araratiga juba mänginud on vastane endiselt võõras, mis teeb ees ootava mängu raskeks. Loodan et tuleb põnev ja võitlust täis mäng.”

 

Lisa kommentaar