Kohtunik: Maikel Mikson, abikohtunikud: Andrus Õun, Jaanus Allas

JK Tammeka : Sootak, Õun, Kamenik, Jõeleht, Küppas (70`.Prost), Repkin, Tasa, Mehevets, Rästa (46`. Vidaja), Toim, Niit
varus:  Koldin, Piibar, Vidaja, Oja, Mänd, Ojala, Prost   treener: Sirje Roops

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa, 5-Keidi Käis, 7-Ave-Lii Laas (k), 8-Ita Lillo, 9-Karmen Piirimaa, 10-Kärt Hüdsi, 11-Anette Laureen Linnuste, 12-Keitlyn Metsmaa, 20-Kristin Kukli, 23-Indra-Liz Nemvalts (85`.15-Astrid Erik), 25-Getter Lepp (85`.31-Katrin Piirimaa)
varus: 15-Astrid Erik,  31-Katrin Piirimaa
treener: Kaido-Meinhard  Kukli, füsioterapeut Kärt Satsi

Naiskond mängis hooaja viimase võõrsilmängu. Tartus, Sepa jalgpallikeskuse kunstmurul oli Lõuna-Eesti derbymängus võõrustajaks kohalik Tammeka. Vastased alustasid mängu marulise survega ning allegrode esimesed võimalused tekkisid kontrarünnakutest alles veerandtunnise mängu järel. 23.minutil kasutas Lootose poolkaitse ja kaitseliini vahel tekkinud segaduse ära Eva-Maria Niit, kes pääses üks-ühele Karina Piirimaaga ning viis kodunaiskonna poolajaks 1:0 juhtima.

Teine poolaeg algas võrdsemalt ning juba poolaja avaminutil avanes Lootosel võimalus seisu viigistamiseks. Pall siiski teed võrku veel ei leidnud. 52.minutil andis Kärt Hüdsi hea söödu vasakult äärelt spurtinud Ave-Lii Laasile, kes trahvikasti piirilt andis tsenderduse kuueteist joonele, kust Kristin Kukli selle ühe puutega alla vasakusse nurka kõmmutas 1:1. Mäng läks üsna lahtiseks ning ohtlikke momente tekkis mõlema värava all. Lootose väravas mängis väga kindlalt Karina Piirimaa ja kaitseliinis Keidi Käis. 74.minutil toimus trahvikastis väike segadus, kuid Tammeka ei suutnud seda enda kasuks ära kasutada ning numbrid tablool ei muutunud. 85.minutil tegi Lootos topeltvahetuse. Mängust lahkusid Getter Lepp ja Indra-Liz Nemvalts, kelle asemel said mängu Astrid Erik ja peale kevadises karikamängus saadud vigastust terve hooaja vigastust ravinud Katrin Piirimaa. 90+2 sai Tammeka nurgalöögi, kuid see klaariti ja kohtunik Maikel Miksoni lõpuvile kuulutas hea tempo ja võrdsete võimalustega kohtumise lõpptulemuseks 1:1 viigi.

Hooaja viimase mängu mängivad allegrod 2.novembril, kui Lootospargis võõrustatakse tabeli viimast naiskonda, SK10 Premiumit. Seega jääb ka üleminekumängudele suunduva võistkonna nimi lahtiseks kuni viimase vooruni.

enne mängu …

Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul kohtuvad kuuendal kohal paiknev Tartu Tammeka ja koht allpool olev Põlva Lootos. Naiskondi lahutab tabelis vaid kaks punkti. Omavahelistes vastasseisudes sel hooajal palju väravaid löödud ei ole ning punkte on jagatud võrdselt. Esimene kohtumine lõppes 0:0 viigiga ning seejärel said mõlemad naiskonnad kirja 1:0 võidu.

Naiskonna peatreener Kaido Kukli: Eks mängime ära. Tammeka on selge favoriit.

Poolkaitsja Indra Liz Nemvalts: Tulemas on meie eelviimane mäng. Naudime mängu ja anname endast kõik, et tuua kolm punkti koju.

Tammeka peatreener Sirje Roops: Hooaeg on jõudnud lõpusirgele ning endiselt on veel kõik lahtine. Iga punkt võib tabelis muuta palju. Meie soov on kodupubliku ees kindlustada endale järgmise aasta Naiste Meistriliiga koht.

Mängija Eva-Maria Niit: Kõik mis Põlva teeb, teeme meie paremini ja ainult nii saavad need 3 punkti meie omaks. Siin mängus ei jää midagi õnne või juhuse hooleks. Ainult meie saame seda mängu otsustada ja naiskond teab kuidas seda tegema peab. Vinge, et saame Põlvale näidata missugune õhkkond meie kodumängudel koos fännide abiga on.