25.september kell 14, Saku staadion

Saku Sporting – FC Lootos

2 : 0 (0:0)

Kohtunik: Nalbi Sadek, abikohtunikud: Merilyn Renser, Marta Liisa Staalfeldt

Pealtvaatajaid:
väravad:
1:0  Triin Satsi
2:0  Merily Toom (pen.)

Sporting: 8-Keiti Kruusmann(vv), 4-Grete Daut(k), 9-Eva-Maria Kriisa, 10-Katriin Saulus, 18-Katariina Vardja, 20-Merily Toom, 23-Hanna-Lisa Kuslap(62`. 30-Lisandra Rannasto), 26-Triin Satsi(73`.15-Ulrika, Tülp), 29-Paula Maria Mengel, 40-Elise Kreuz(82`.47-Kätlin Jeedas), 55-Berle Brant.
varus: 15-Ulrika, Tülp, 27-Sandra Paulberg, 30-Lisandra Rannasto, 44-Heleri Saar, 47-Kätlin Jeedas
Treener: Jan Harend

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa, 31-Katrin Piirimaa(82`.32-Ketlin Pindis), 19-Mairit Laanesaar, 9-Karmen Piirimaa, 15-Aiki Suits, 6-Hanna Parv, 11-Anette Laureen Linnuste(82`.14-Isabel Huma), 20-Kristin Kukli, 21-Kati-Karoli Silla(82`.17-Luiisa Marleen Lepp), 7-Ave-Lii Laas(k), 10-Kärt Hüdsi.
Varus: 14-Isabel Huma, 17-Luiisa Marleen Lepp, 32-Ketlin Pindis
Treener: Kaido Kukli

Naiskond mängis täna põhiturniiri viimase välismängu. Saku staadionil kohtuti ainsa võistkonnaga, kelle käest hooaja jooksul punkte ei oldud saadud. Ei õnnestunud neid saada tänagi. Kohtumist alustas aktiivsemalt kodunaiskond, kellel avanes esimese kümne minuti jooksul ridamisi häid võimalusi skoorimiseks. Seejärel ärkasid ka allegrod ja mängupilt vaikselt võrdsustus. Lootosel oli tavapärasest algkoosseisust puudu Elina Kahar ja Ita Lillo, keda asendasid Mairit Laanesaar ja Hanna Parv, kes oma tööga suuremate probleemideta hakkama said. Teisel poolajal suutis vastane Triin Satsi väravast mängu juhtima asuda. Allegrod olid liiga uljalt tõusnud rünnakule, jättes kaitseliini ja väravavahi vahele liiga suure tsooni, mida Sportingu ründaja kasutama ei jätnud. Mängu teine värav sündis penaltist kui kapten Ave-Lii Laas tabas nurglöögi klaarimisel palliga omaenda kätt. Penalti realiseeris kindlalt Merily Toom.  82.minutil tegi treener Kaido Kukli kolmikvahetuse, andes mänguminuteid Isabel Humale, Luiisa Marleen Lepale ja Ketlin Pindisele. Välja tulid Katrin Piirimaa, Anette Laureen Linnuste ja Kati-Karoli Silla. Midagi olulist mängus enam ei toimunud ja koduvõistkond sai tabelisse kolm punkti juurde.

Naiskonna järgmine mäng on 2.oktoobril kodusel Lootosparkil. Vastaseks derbykaaslane JK Tammeka.

enne mängu …

Saku poolkaitja Eliise Põlluvee: “Saame jälle kodumurul mängida ja selle puhul tahame palju väravaid luua ja publikule ilusat mängupilti pakkuda.”

Lootose peatreener Kaido Kukli: “Eelmise vooruga kindlustasime Saku seljatagust. Sakul on võimalus Floraga kulla peale mängida, seega ei tohi nad eksida tabelis kaugel all olevale naiskonnale. Väga tore oleks neile pinget pakkuda.”

Katrin Piirimaa: “Mäng on kindlasti tulemas keeruline ja proovile panev. Punktiseis tabelis on samuti põnev. Siinkohal on aga eesmärk tiimil lihtne – keskenduda oma mängule ning anda oma parim igas situatsioonis.”

 

 

Lisa kommentaar