2:0 64`.Katariina Kinnunen

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa, 31-Katrin Piirimaa, 4-Merili Tamm, 5-Keidi Käis, 25-Getter Lepp, 24-Katariina Kinnunen (67`.28-Keiju Planken), 15-Astrid Erik, 2+_Kristin Kukli, 10-Liisi-Anete Mark, 6-Sandra London (84`.8-Johanna Luik) 7-Ave-Lii Laas (84`.Keitlyn Metsmaa)
varus: 8-Johanna Luik, 12-Keitlyn metsmaa, 28-Keiju Planken

Noortekoondis:

Naiskond mängis täna Lootospargis hooaja viimase kodumängu. Vastaseks oli Noortekoondis, kellega selle hooajal mängitud 2:0, +_- ja 2:0. Tulemusega 2:0 lõppes ka tänane kohtumine. Sandra London esimesel poolajal ja Katariina Kinnunen teisel poolajal olid värava autoriteks.
Et teises täna peetud mängus suutis Tammeka 2:1 alistada Tallinna Kalevi, selgub Meistriliigasse jääja ja väljalangeja viimases voorus, mis mängitakse 14.oktoobril. Lootos sõidab külla Kalevile ja Noortekoondis võõrustab Tammekat.
Meistriliigasse püsima jäämiseks vajavad allegrod viimasest kohtumisest kolme punkti.

Enne mängu …
Treener Kaido Kukli: “Hooaja viimase kodumängu sooviks siiski võita. Olen kindel, et mängijad annavad selleks endast parima.”

Mängija Keidi Käis: “Hooaeg hakkab läbi saama ning ees on viimane kodumäng. Meie üks ja ainus eesmärk on teha korralik lõpuspurt ja seeläbi mäng võita. Eesmärgini jõudmiseks tuleb kohe algusest peale minna mängu suure tahte ja hea emotsiooniga, mis kindlasti ei puudu ka Noortekoondisel.”