Flora: 22-Katarina-Elisabeth Käpa, 2-Jessica Uleksin, 7-Valeria Liik(46`.13-Kristina Teern), 8-Helina Tarkmeel, 14-Kethy Õunpuu(63`.61-Getter Saar), 19-Anastasija Ivanova(63`.4-Daniela Mona Lambin), 28-Kristiina Tullus(63`.16-Jaanika Volkov ), 33-Kelly Rosen(46`.30-Siret Räämet), 59-Lisette Tammik, 68-Eline Ruth Häberli, 72-Mariliis Lillemäe.
varus: 1-Victoria Vihman, 4-Daniela Mona Lambin, 13-Kristina Teern, 16-Jaanika Volkov, 30-Siret Räämet, 61-Getter Saar
Peatreener: Aleksandra Sevoldajeva, treener: Maria Sootak, füsioterapeut: Roger Teor .

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa(vv), 3-Elina Kahar, 6-Hanna Parv, 7-Ave-Lii Laas(k), 8-Ita Lillo, 9-Karmen Piirimaa, 10-Kärt Hüdsi, 15-Mari Abel(15`.13-Helika Sikk), 20-Kristin Kukli, 26-Kaisa Liina Keps, 32-Ketlin Pindis
varus: 13-Helika Sikk,
Treener: Kaido Kukli, füsioterapeut Veronica Oidingu.

Naiskond mängis põhiturniiri viimase kohtumise pealinnas, värskelt oma viienda järjestikkuse meistritiitli kindlustanud Tallinna FC Flora naiskonna vastu. Treener Kukli lootus, teha kaitses paremat tööd, et Flora “kiirrong peatada” sai esimese tagasilöögi juba veerandtunnise mängu järel, kui vigastusega tuli mängust lahkuda Mari Abelil, kelle asemel tuli mängu ainus varumängija Helika Sikk. Avapoolaja võitsid meistrid 6:0. Kübaratrikk Lisette Tammikult, kaks väravat lõi Valeria Liik ja ühe Helina Tarkmeel, kes Põlvas sai kirja omavärava.

Teist poolaega alustasid võõrustajad sealt kus esimene lõpetati. Poolajal oli tehtud kaks vahetust. Rosen ja Liik välja, Teern ja Räämet sisse. Mariliis Lillemäe ja Kristina Teern lõid kumbki kaks väravat ja 70.minutiks oli seis kahekohaline. Selleks hetkeks olid allegrod väljakule jäänud kümnekesi, kuna vigastuse tõttu oli sunnitud mängu pooleli jätma Hanna Parv. Flora oli teinud veel kolm vahetust. Välja Õunpuu, Ivanova ja Tullus, sisse Lambin, Volkov ja Saar. Vähemuses mängiv Lootos suutis ennast paremini organiseerida ja florkatel õnnestus suurest positsioonilisest ülekaalust hoolimata lüüa vaid üks värav. Selle lõi kohtumise viimasel minutil Lisette Tammik.

Nüüd ootab võistkonda ees kahe nädala pikkune paus, et siis kuu lõpus mängida tabeli alumise nelikuga üheringiline turniir, mille käigus selgub võistkond, kes järgmisel hooajal Meistriliigas ei mängi ja võistkond, kellel tuleb siirduda üleminekumängudele esiliiga teise võistkonnaga.

Allegrode mängud on: 16, 23 ja 30.oktoobril. Vastasteks Tartu Tammeka, Pärnu Vaprus ja Ühendnaiskond.

enne mängu …

Abitreener Maria Sootak: “Kuigi tiitel on kindlustatud, siis meie standardid püsivad kõrgel ja nõudmised on kõigile endiselt samal tasemel. Lähme maksimaalset tulemust püüdma.”

Daniela Mona Lambin: “Vaimne vastupidavus nii mängijate individuaalses tegutsemises kui ka kollektiivses naiskonnatöös on võtmeteguriks ühtlasi laupäevaseks kohtumiseks, kui ka ülejäänud mängudeks sellel hooajal. Tabeliseis on meie jaoks tänaseks kindlustatud ning just selle tõttu kaalutakse viimastes kohtumises tõelist spordihinge. See, kes on valmis teenima spordi tõelist eesmärki, sellele antakse ka võimalus võiduks. Meie jaoks on tähtis olla rohelises särgis parimad väljakul, ja seda ka sõltumata sellest mis paberil parasjagu kirjas.”

Kaido Kukli: “Loodame kaitses paremat tööd teha kui eelmisel Floraga mängul. Kiirrongi peatamine on keeruline.”

Ketlin Pindis: “Viimane mäng enne tabeli poolitamist. Saame mängu nautida Eesti meistri vastu ja hankida uusi kogemusi.”