Kohtunik: Luisa Klaar, abikohtunikud Mark-Oskar Arst ja Eleri Pastak.

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa, 7-Ave-Lii Laas, 12-Keitlyn Metsmaa(85`.2-Kirta Talgre), 18-Kätlin Vassil, 5-Keidi Käis(72`.15-Astrid Erik), 25-Getter Lepp(85`.24-Katariina Kinnunen), 8-Ita Lillo, 11-Anette laureen Linnuste, 20-Kristin Kukli(85`.6-Lisanne Tamm), 23-Indra-Liz Nemvalts(72`.31-Katrin Piirimaa), 10-Kärt Hüdsi
varus: 24-Katariina Kinnunen, 6-Lisanne Tamm, 2-Kirta Talgre, 15-Astrid Erik, 31-Katrin Piirimaa, 35-Sandra Haidak
treener: Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut: Kärt Satsi

SK10 Premium: 33-Angela Sööt, 22-Kristina Kattai, 10-Diana Belolipetskaja, 22-Anette-Mai Pirk-Birk, 88-Inga Kaup (87`.25-Olesja Smirnova), 8-Kärolin Raudsepp, 21-Veronica Anušova, 44-Beatrice Veske, 55-Renita Roopalu, 50-Samanta Uueda, 27-Anastasija Fjodorova
varus: Limbak, Smirnova

Naiskond lõpetas hooaja kodumänguga Lootospargis. Vastaseks oli Meistriliigas viimast kohta hoidev SK10 Premium. Naiskonnad olid seni omavahel kohtunud kolmteist korda. Üheksal korral olid võiduga väljakult lahkunud allegrod, neljal korral SK10 Premium. Mitte üheski kohtumises ei tunnistatud viiki. Ei tehtud seda ka täna.  Peale väravateta lõppenud avapoolaega võtsid allegrod jalad kõhu alt välja ning teisel poolajal said staadionile kogunenud ligi kolmkümmend pealtvaatajat näha kolme väravat. 49.minutil niideti trahvikastis jalust Kristin Kukli. Penalti realiseeris allegrode kapten Ave-Lii Laas kindlalt. 72.minutil tegi kodunaiskond topeltvahetuse. Indra-Liz Nemvaltsi ja Keidi Käisi asemel tulid mängu Katrin Piirimaa ja Astrid Erik. 80.minutil sai lõpuks jala valgeks terve mängu väravat üritanud Kärt Hüdsi, kes realiseeris kindlalt Ita Lillo antud söödu. Kaks minutit hiljem vormistas lõppseisuks Kristin Kukli, kes väravavahiga üks-ühe vastu ei eksinud. 85.minutil tegi Lootos kolmikvahetuse. Keitlyn Metsmaa, Kristin Kukli ja Getter Leppa asemel tulid platsile Lisanne Tamm, Katariina Kinnunen ja Meistriliigas oma karjääri viimase kohtumise mänginud Kirta Talgre. Vahetuse tegid ka vastased, kuid seisu see enam ei muutnud ning tulemusega 3:0 kirjutasid allegrod liigatabelisse juurde kolm punkti. Lõppkokkuvõttes tähendas see seitsmendata kohta. Kuna Esiliigas üleminekumängudele jõudnud Tallinna Legion otsustas mängudest loobuda, tähendab see, et allegrode hooaeg on selleks aastaks lõppenud ja klubi esindusnaiskonda näeb Meistriliigas ka järgmisel hooajal.

enne mängu …

Peatreener Kaido Kukli: „Võimalik hooaja viimane mäng. Loodan, et mängijatel on hooaja lõpus motivatsioon olemas ning teeme korraliku mängu.”

Mängija Getter Lepp: „Laupäeval asume lahingusse SK 10 Premiumiga. Üritame teha naiskonnaga head koostööd ja anda endast parim.”

SK 10 esindaja Kalev Kajak: „Lõpp on käes. Mängu tulemus otseselt enam midagi mõjuta, aga võiks proovida lõpetada hooaja positiivselt.”

Mängija Beatrice Veske: „Ongi käes viimane mäng. Naudime viimast 90 minutit mänguplatsil ning üritame hooaja lõpetada enda jaoks positiivse noodiga.”