Kohtunik: Timo Künnapas, abikohtunikud: Romet Pärn, Oliver Kiisk.

FC Lootos: 1-Karina Piirmaa,  3-Elina Kahar, 6-Hanna Parv(85`.26-Kaisa Liina Keps), 7-Ave-Lii Laas, 8-Ita Lillo, 9-Karmen Piirimaa, 10-Kärt Hüdsi, 14-Isabel Huma(89`.2-Mae Lillo),  20-Kristin Kukli, 32-Ketlin Pindis(89`.19-Mairit Laanesaar), 31-Katrin Piirimaa
varus: 2-Mae Lillo, 26-Kaisa Liina Keps, 19-Mairit Laanesaar
treener: Kaido Kukli, füsioterapeut: Veronica Oidingu

Viimsi JK: 1-Liisa Liimets, 2-Melissa Aume, 7-Eret Elen Viidakas, 8-Liis Getter Saar, 13-Liis Tamberg, 15-Eva-Liis Aasma, 19-Jana Pipar, 29-Kätrin Välba, 55-Katarina Kalvik, 66-Crisset Lahe, 99-Mia Martina Kaalma.
varus: 5-Fiona Victoria Murrut
Peatreener: Martin Reim

Naiskond mängis kolmapäeval teise ja ühtlasi ka viimase kohtumise naiste Meistriliiga üleminekumängudel. Nädalavahetusel Viimsi staadionil mängitud avakohtumine õnnestus Kärt Hüdsi üleaja väravast viigistada 2:2.

Tänast kohtumist alustasid võistkonnad samade koosseisudega mis esimeses mängus. Juba kohtumise 6.minutil oli Kärt Hüdsil võimalus mänguskoor avada, aga kahel korral õnnestus lühikese maa pealt tabada väravavahti. Lootos pressis kõvasti, vastased ründasid kontratega, kuid väravavaht Karina Piirimaa tõrjed hoidsid seisu nullis. Avakohtumise järgselt põhjaliku analüüsi teinud viimsilased ründasid üha rohkem Lootose vasaku ääre kaudu ja 23.minuti saatis neid ka edu, kui Liis Getter Saari poolt trahvikastist tehtud terav pealelöök posti kõrvalt Karina Piirimaa  selja taga maandus. Neli minutit enne poolaja lõppu tabas Ita Lillo pealelöök latti, aga see oli ka kõik.  Poolajale siirduti vastaste 0:1 eduseisul.

Teisel poolajal jätkas kodunaiskond publiku marulisel toetusel Viimsi väravale turmtule andmist, aga vastaste väravavaht Liisa Liimets tegi super mängu ja üle mängida teda ei suudetudki. Veerand tundi enne kohtumise lõppu lõid vastased kontrarünnakust oma teise värava, autoriks taas Saar. Lootos küll üritas, aga rünnakutes puudus idee  ja vastaste hea kodutöö nullis allegrode ründajad täielikult. Viis minutit enne lõppu tehti esimesed vahetused. Esmalt pääses Hanna Parve asemel platsile Kaisa Liina Keps. Minut enne lõppu ka Mae Lillo ja Mairit Laanesaar, kes vahetasid välja Isabel Huma ja Ketlin Pindise. Pall teed Viimsi väravasse ei leidnudki ja sellega sai naiskonna jaoks 2017 aastal alanud II Meistriliiga periood ühtlasi lõpu. Viis meeldejäävat aastat ja põnevaid kohtumisi, mis tõid Põlvasse riigi naistejalgpalli tipud on nüüdsest ajalugu.

Tänud mängijatele, treener Kaido-Meinhard Kuklile, kõikidele fännidele ja toetajatele, kes Põlvat ja klubi naiste jalgpalli kaardil hoida suutsid !