Kohtunik: Jan Justin Paju , abikohtunikud  : Andero Tuhkanen, Deivid Raudson
väravad: 57`.Hüdsi – 40, 81`.Bannikova, 56`.Liir, 88`.Saulus

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa, 3-Elina Kahar, 4-Helene Lumi (46`.10-Kärt Hüdsi),  7-Ave-Lii Laas(k), 8-Ita Lillo, 11-Kristel Saadik, 14-Isabel Huma(90`.19-Mairit Laanesaar),  20-Kristin Kukli, 31-Katrin Piirimaa(83`.6-Hanna Parv), 33-Marie Rahel Lail(46`.25-Ragne Gromov), 99-Wanda Prost(65`.32-Ketlin Pindis).
varus: 19-Mairit Laanesaar,  6-Hanna Parv, 10-Kärt Hüdsi, 25-Ragne Gromov,  32-Ketlin Pindis,
Peatreenerid: Kaido Kukli, Indrek Käo, füsioterapeut: Anette Laureen Linnuste

Sporting: Ksenija Jerofejeva, Sandra Liir, Riin Satsi, Elise Kreuz, Eliisabet Pedak, Kethy Õunpuu, Grete Daut, Kairi Himanen, Kristina Bannikova, Lisandra Rannasto, Emma Treiberg.
Varus: Eva-Maria Kriisa, Katriin Saulus, Ruth Hansar, Triin Satsi.
Peatreener: Jan Harend treener:

Naiskond võõrustas laupäeval kodusel Lootospark staadionil eelmise hooaja hõbemedali võistkonda, Saku Sportingut. Kalender on hooaja alustuseks toonud allegrodele vastu eelmise aasta esineliku võistkonnad, keda seni üllatada ei ole suudetud. Sakult õnnestus eelmisel aastal Lootospargis röövida kaks punkti ja mäng viigisadamasse tüürida. Mõlemas naiskonnas on olulisi muudatusi, aga mäng algab alat seisult null-null. Kooli poolele alustanud allegrod alustasid hästi ja suutsid Saku surve kenasti üle elada. Poolaja teisel poolel tekkisid esimesed momendid ka kodunaiskonnale, aga lööki väravale ei suudetud teha. Vaheajale siirduti siiski Sportingu minimaalsel eduseisul kui viis minutit enne vaheajapausi suutis palli väravasse suunata Bannikova.

Poolajal tegi kodunaisond kaks vahetust. Helene Lumi ja Rahel Marie Laili asemel sekkusid mängu Kärt Hüdsi ja Ragne Gromov. 56.minuti ei suutnud allegrod ära klaarida nurgalöögijärgselt olukorda ja teisest lainest tulnud Sandra Liir duubeldas Saku edunumbrid, aga ainult minutiks. Kohe järgmisel rünnakul sai Kärt Hüdsi Ita Lillolt hea läbisöödu ja vormistas külmanärviliselt seisuks 1:2. 65.minutil tegi Lootos vahetuse. Wanda Prost välja ja Ketlin Pindis sisse.  81.minutil lõi Bannikova oma teise värava. Lootoselt vahetus. Katrin Piirimaa välja ja Hanna Parv sisse.  88. minutil lõi Saulus külaliste kasuks veel ühe värava. Üleminutil tegi kodunaiskond veel ühe vahetuse. Isabel Huma välja, Mairit Laanesaar sisse. Väravaid rohkem ei löödud ja kohtumine lõppes 1:4.

Lootose järgmine mäng on 6.mail kell 15, Viimsi staadionil, kohaliku jalgpalliklubi vastu.

Enne mängu …

Indrek Käo (peatreener) – „Hooaja esimese kolme vooruga ei ole õnnestunud punktisaldot avada. Oleme omavahel läbi arutanud, mis läks valesti ja mis oleks võinud minna paremini, laupäeval läheme uuele katsele. Proovime seekord olla hoolikamad.“

Elina Kahar (kaitsja) – „Võistkond on eelmise mängu tulemusest hoolimata positiivselt meelestatud ja töötab edasi mängu käima saamise nimel. Saku on tugev vastane ja midagi lihtsat meid ees ei oota. Peame seisust hoolimata lõpuvileni mängus sees püsima ja oma mängu mängima. Kui kõik annavad nii füüsiliselt kui ka emotsionaalselt endast 100%, siis püsib ka lootus punktiskoor avada.“