FC Lootos: 1-Karina Piirimaa(vv), 3-Elina Kahar, 6-Hanna Parv, 7-Ave-Lii Laas(k), 9-Karmen Piirimaa, 10-Kärt Hüdsi, 12-Kärt Kaseorg, 14-Isabel Huma, 19-Mairit Laanesaar (63`.32-Ketlin Pindis), 20-Kristin Kukli, 31-Katrin Piirimaa
treener: Kaido-Meinhard Kukli

Sporting: 8-Keiti Kruusmann(vv), 4-Grete Daut(k), 9-Eva-Maria Kriisa(72`.52-Aiki Suits), 10-Katriin Saulus, 16-Riin Satsi, 20-Merily Toom, 29-Paula Maria Mengel, 30-Lisandra Rannasto(63`.88-Anna Mariin Juksar), 40-Elise Kreuz(63`.6-Elisabet Pedak), 55-Berle Brant, 81-Kairi Himanen (72`.15-Ulrika Tülp)
varus: 6-Elisabet Pedak, 15-Ulrika Tülp, 52-Aiki Suits, 88-Anna Mariin Juksar
treener: Jan Harend, vv treener Imbi Hoop, füsioterapeut Marten Metsniit

Naiskonna tänaseks vastaseks oli eelmisel hooajal 2021 Naiste meistriliigas hõbemedalid teeninud Saku Sporting. Lootose poolelt jätsid vigastuse tõttu mängu vahele Kati-Karoli Silla ja Mae Lillo. Päris 100% mängukõlbulik ei olnud ka  Indra-Liz Nemvalts. Saku alustas kohtumist aktiivsemalt ja asus 7.minutil Lisandra Rannasto väravast juhtima. Rannasto lõi poolaja lõpu eel teisegi värava ja poolajale siirduti külaliste 2:0 eduseisul.

Teine poolaeg kulges külaliste pallivaldamise tähe all. Omad võimalused avanesid ka kodunaiskonnale, kuid realiseerida neid täna ei suudetud. Mängu teisel üleminutil lõi nurgalöögist palli peaga võrku Berle Brant, vormistades lõppseisuks 0:3.

Järgmine kohtumine ootab naiskonda juba 29.aprillil, kui Prnu, Rehepapi kunstmuruväljakul mängitakse kohaliku JK Vaprusega.