FC Lootos:  1-Mairit Laanesaar, 3-Elina Kahar, 6-Hanna Parv(75`.4-Helene Lumi), 7-Ave-Lii Laas(k),  8-Ita Lillo, 10-Kärt Hüdsi(82`.23-Indra Liz Nemvalts), 11-Kristel Saadik,  20-Kristin Kukli, 32-Ketlin Pindis(42`.21-Karina Piirimaa) 33-Marie Rahel Lail, 99-Wanda Prost.
varus: 4-Helene Lumi, 21-Karina Piirimaa, 23-Indra Liz Nemvalts
Peatreener: Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut: Anette Laureen Linnuste.

JK Tammeka: 24-Keiti Kruusmann(vv), 5-Rahel Repkin(k), 6-Annagret Kala(63`.3-Katriin Rodi), 7-Eva-Maria Niit(46`.16-Anna-Martha Reino), 8-Renate-Ly(63`. Mehevets21-Carola Erik), 9-Kirkeliis Lillemets, 10-Aleksandra Kelli, 11-Liisa Merisalu(63`.13-Hanna Rästa), 15-Grete Kraus, 17-Kreete Õun(46`.26-Marie Kiivit), 23-Valeria Liik
varus: 19-Lisette Teder(vv), 3-Katriin Rodi, 13-Hanna Rästa, 16-Anna-Martha Reino, 21-Carola Erik, 22-Carmen Kaidi Jõeleht, 26-Marie Kiivit
Peatreener: Sirje Kapper, treener Kaivo Sang, vv treener Kevin Grünvald, füsioterapeut Hannagret Luks

Naiskond mängis reedel Tartu Tammekaga. 13.vooru kohtumine, mis oli ühtlasi Lõuna-eesti derbykohtumiseks ja kandis numbrit 43. Tammeka oli kohtumiseks valmistunud paremini ja viis lubatud kolm punkti Taaralinna. Veerand tunni möödudes viis eksallegro Renate Ly Mehevets tartlannad juhtima. Seejärel käis platsil üsna võrdne mäng. 36. minutil teenisid vastased penalti, mille realiseeris Aleksandra Kelli.  Poolaja lõpus lasi kodunaiskond lühikese aja jooksul lüüa kaks väravat. Esmalt jäeti nurgalöögi järgselt markeerimata Kelli, kes skooris värava eest. Järgmisel minutil eksis palli püüdmisel kodunaiskonna väravavaht ja eks -allegro Liisa Merisalu suunas võrku Lillemetsa pealelöögi. Vaheajale siirduti vastaste neljaväravalises eduseisus. Vaheajal tegi Tammeka kaks vahetust. Niit ja Õun välja, Reino ja Kiivit sisse. Teise poolaja 58.minutiks oli seis 0:7. Lootose lihtsatest eksimustest said väravad kirja Lillemets, Mehevets ja Kelli.  59.minutil teenis kollase kaardi Piirimaa. 62.minutil lõi Lootose auvärava Ita Lillo, kellele see oli hooaja esimeseks tabamuseks. Seejärel tegi Tammeka kolmikvahetuse. Erik, Rästa ja Rodi vahetasid välja Mehevetsa, Merisalu ja Kala. Mängu lõpus tegi kaks vahetust kodunaiskond. 75`.minutil tuli Parve asemel mängu Helene Lumi. 82. sai Kärt Hüdsi välja vahetanud Indra Liz Nemvalts kirja esimesed mänguminutid peale enam kui kaheaastast vigastuspausi.

Naiskonna järgmine mäng viib Tabasallu. 20.augustil mängitakse kohaliku naiskonna vastu.

enne mängu…

Indrek Käo (kaaspeatreener) –„Oleme viimastes mängudes saaanud võimaluse toetada meie noorte kohtunike arengut. Liigatabelisse see meile punkte ei ole andnud, aga ega Rooma riiki ka ühe päevaga valmis ehitatud. Oli mis oli, nüüd on aeg taas jalgpallile keskenduda, seda enam, et ees ootab järjekordne derbylahing. Naiskond on treeningutel kõvasti pingutanud ja loodetavasti saab see ka vääriliselt tasutud“.

Kristel Saadik  – „Eelmises voorus Pärnus ühendnaiskonna vastu saadud valus kaotus paneb meid veelgi rohkem pingutama, et Tammekalt vähemalt paar punkti röövida “.

Kaivo Sang (Tammeka abitreener): “Lõuna-Eesti derby, muud pole vaja öelda. Vägagi põhimõtteline lahing ja meie eesmärgiks on kolm punkti Tartusse kaasa viia”

Rahel Repkin: ” Läheme Põlvasse mitte vähem kui kolme punkti järele.”