15.aprill kell 12:30, Sportland Arena. naiste ML 2.voor

JK Tallinna Kalev – FC  Lootos

2 : 1 (0:1)

Kohtunik:Aleksei Latõnin, abikohtunikud  : Artemi Sergejev, Robin Larionov
Pealtvaatajaid: 59
väravad:  75`.78`. Anett Vilipuu – 4`.Kärt Hüdsi

JK Tallinna Kalev: 77-Roberta Jürna, 4-Maria Orav(k), 5-Birjo Rasmussen, 6-Anastasija Fjodorova (61. 2-Kadri-Ann Valgeväli), 8-Marie Heleen Lisette Kikkas (61. 14-Žanna Smirnova), 10-Anett Vilipuu (81. 71-Hanna Karoliina Kalle), 12-Mirell Soasepp, 16-Anett Kadastu, 21-Johanna Marie Link, 28-Sandra-Henrica Saul (61. 3-Kaili Pertel), 32-Loore Lehtmets (46. 24-Marian Jaarman).
Varus: 1-Birgit Rammo, 2-Kadri-Ann Valgeväli, 3-Kaili Pertel, 14-Žanna Smirnova, 24-Marian Jaarman, 71-Hanna Karoliina Kalle.

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa, 3-Elina Kahar, 7-Ave-Lii Laas(k), 8-Ita Lillo(86`.32-Ketlin Pindis), 10-Kärt Hüdsi(80`.21-Helene Lumi), 11-Kristel Saadik (86`.27-Liisa Lepasaar), 14-Isabel Huma, 15-Mari Abel(80`.6-Hanna Parv), 20-Kristin Kukli, 25-Ragne Gromov(86`.19-Mairit Laanesaar), 99-Wanda Prost.
varus: 19-Mairit Laanesaar, 6-Hanna Parv, 21-Helene Lumi, 27-Liisa Lepasaar, 32-Ketlin Pindis,
Peatreener: Kaido Kukli, Indrek Käo, füsioterapeut: Anette Laureen Linnuste

Naiskond mängis hooaja esimese välismängu Tallinnas. Sportland Arenal oli vastaseks Tallinna Kalev. Lootos asus kohtumist 4.minutil juhtima, kui Kristel Saadiku söödu lõi viielt eetrilt võrku Kärt Hüdsi.  Eduseisu suudeti hoida peaegu teise poolaja lõpuni. 75. ja 78.minutil pöörasid kaks Anett Vilipuu väravat seisu ümber ja kodunaiskond jättis kolm punkti koju.

enne mängu:

Andree Marjamaa: ,,Esimene kodumäng see hooaeg, loodame seetõttu, et mäng tuleb edukas ning pealtvaatajatele palju intriigi.”

Anastasija Fjodorova: ,,Alustasime hooaega enesekindlalt võetud kolme punkti ja heade emotsioonidega. Oleme vahepeal oma pisivead üle vaadanud ning kavatseme Põlva vastu positiivset sooritust korrata ning kolm punkti kindlalt koju jätta.”

Kaaspeatreener Indrek Käo “Võõrsilmäng, pikk sõit, midagi kerget meid pealinnas ei oota. Kalev  on alati mänginud väga distsiplineeritult ja kindla mänguplaaniga. Maksim on küll lahkunud, aga ka Kätlin on kogenud treener. Endise mängijana on ta kindlasti oma võistkonna tugevuste ja nõrkustega hästi kursis. Eks proovime meie neid tugevusi neutraliseerida ja nõrkusi ära kasutada ja sinna kõrvale oma mängu mängida. Kusagilt peame need esimesed punktid ja väravad saama, miks mitte alustada Tallinnast “.

Kristin Kukli (poolkaitsja):” Tallinna Kalevi naiskond on alati näidanud, et midagi ei tule kergelt. Sarnaselt meile, on ka neil võistkonnas mõningaid muudatusi. Mis täpsemalt, saame näha mängupäeval. Kaitsefaasis tuleb mängida kompaktselt ja ei tohi lasta vastaselt liigselt meie kolmandikul tegutseda. Loodan, et suudame mängida kaks head poolaega. Võidutahe on võistkonnas olemas. Peama oma võimalused ära realiseerima, eks siis tulevad ka punktid”.

 

Lisa kommentaar