1.aprill kell 17:00, Lootospark. naiste ML 1.voor

Kohtunik: Jaanus Alles, abikohtunikud : Jan Justin Paju, Kennet Padjus.
väravad: 23`Terešenkova, 52`. Salei, 62`,65`. Jõelaid

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa, 3-Elina Kahar, 7-Ave-Lii Laas(k), 8-Ita Lillo(81`.27-Liisa Lepasaar), 10-Kärt Hüdsi(90+1`.21-Helene Lumi), 14-Isabel Huma, 20-Kristin Kukli, 25-Ragne Gromov(81`.19-Mairit Laanesaar), 31-Katrin Piirimaa(72`. 32-Ketlin Pindis), 33-Marie Rahel Lail(72`.15-Mari Abel), 99-Wanda Prost.
varus: 15-Mari Abel, 19-Mairit Laanesaar, 21-Helene Lumi, 27-Liisa Lepasaar, 32-Ketlin Pindis,
Peatreener: Kaido Kukli, Indrek Käo, füsioterapeudid: Veronica Oidingu, Anette Laureen Linnuste

Tabasalu JK: Kork,  Ilisson, Jaansen, Pajuviidik, Sigijane(79`.Rassadkin) , Pööra (58`.Jõelaid), Karilaid(79`.Boberg), Sarapik, Salei(72`Ränk), Staalfeldt, Terešenkova(72`.Melis).
varus: Kõrran, Ränk, Melis, Jõelaid, Boberg, Pärn, Rassadkin.

Naiskond alustas hooaega naiste Meistriliigas. Kodusel Lootosparkil võõrustati Tabasalu JK naiskonda. Öösel maha sadanud lumekiht siideti kohtumise alguseks siiski ära koristada ja kohtumine sai toimuda plaanitud ajakavas. Uuenenud koosseisuga allegrod alustasid kohtumist hästi ja suutsid kogenud vastase vastu kohati ka oma mänguplaani realiseerida. Poolaja keskel asus Tabasalu kohtumist juhtima, kasutades ära kodunaiskonna eksimust mängijate markeerimisel. Omad võimalused olid ka Lootosel, kuid poolajale siirduti seisul 0:1.

Teise poolaja alguses suurendasid vastased edunumbreid kui ebaõnnestunud palli koristamisel tabas Karina Piirimaa löök Anette Salei jalga, millest palli rikošetiga väravasse põrkas. Vastased vahetasid ja Keidy Pööra asemel pääses väljakule 16 aastane Minna-Brit Jõelaid, kes lühikese aja jooksul kaks palli kodunaiskonna võrku toimetas. Seejärel vahetasid mõlemad naiskonnad. 72.minutil tulid Lootosel vahetusse Marie Rahel Lail ja Katrin Piirimaa, kelle asemel sekkusid mängu Mari Abel ja Ketlin Pindis. vastastel Tereštsenkova ja Salei välja, Melis ja Ränk sisse. 79.minutil teine topeltvahetus külalistelt. Sigijane ja Karilaid välja, Rassadkin ja Boberg sisse. Kaks minutit hiljem vahetus Lootoselt. Ita Lillo ja Ragne Gromovi asemel pääsesid väljakule Liisa Lepasaar ja Mairit Laanesaar. Kohtumise üleminutil vahetas pikalt vigastusepausilt naasnud Helene Lumi välja ründes rassinud Kärt Hüdsi. Seis ei muutunud ja kolme punktiga naasevad Tabasallu külalised. Hoolimata kaotatud punktidest mängis võistkond hingestatult ja mida kohtumise lõpu poole, seda paremaks muutus ka kokkumäng ja üksteisemõistmine. Tundub, et uued täiendused on võistkonda kenasti sisse sulandumas ja mõne aja pärast hakkab see ka tulemustes kajastuma.

Naiskonna järgmine mäng on 15.aprillil kui Tallinnas mängitakse sealse Kaleviga. Kuna vahepeal on koondisemänguest tingitud paus, siis 9.aprillil mängitakse treeningmäng Elvas, sealse FC vastu.