LC_75%_reg.

CUPi logo_2016

Lootos CUP 2018 noorte saalijalgpalliturniir mängitakse Põlva valla Ahja ja Mesikäpa saalides 3 ja 4. veebruaril. Kahekümne teist korda toimuvale turniirile on neljateistkümnest Eesti Läti ja Venemaa klubist ülesse antud 65 võistkonda. Kahe turniiripäeva jooksul peetakse ühtekokku maha üle 170 jalgpallimatši.

Suurima arvu, 12, võistkondadega osaleb seekord lisaks korraldajaklubi JK Lootos`ele Tartu JK Tammeka. Kümne võistkonnaga osaleb FC Elva. Kolm võistkonda toob turniirile Võru FC Helios, kaks tiimi lähetavad turniirile Pärnu JK Poseidon, FC Helios Tartu, FC Otepää, LNSK Kreštsatik ning FC Warrior ja FC Valga. Lisaks osalevad FC Tarvastu, JK Merkuur juuniori ja Rakvere JK Tarvas võistkonnad.

Väliskülalistest on Lätimaalt kahe võistkonnaga osalemas FC Valmiera ning ühega  Bauskas BJSS, BFK Salaspils ja FB Gulbene 2005 . Venemaalt, Ivangorodist on saabumas turniiril vana tuttav PFK Parus.

Siit leiab:  Turniiri ajakavad

Lootos CUP on Eesti vanem , järjepidevalt toimunud saalijalgpalliturniir noortele. Turniir toimub 3-4. veebruaril 2018 juba 22.korda. Eelnevatel aastatel on Eesti, Läti ja Venemaa klubidest turniiril osalenud ühtekokku 935 võistkonda enam kui 9500 jalgpalluriga.

Turniiril mängitakse ühtekokku kuues (U6, U7, U8 AjaB,U9 AjaB, U10, U11) poiste ja kahes tüdrukute (U12 ja U15) vanuseklassis.

Lootos CUP2018_sponsors

 

Lisa kommentaar