19.mai kell 13:00, Lootospark . U16 II liiga 5.voor

6 : 2 (3:1)

Kohtunik: Hardi Tiitus
Pealtvaatajaid: 41
Ilm: +25C

väravad: 5`Roodes, 20, 48`.Tuul, 43`,73`Kikas, 90+5`Vigel – 30`Ragimov, 90+2`Lindmets
hoiatus: Lindmets, Dragoljuk (mõlemad FC Tallinn II)

FC Lootos: 1-Kristofer Mandel, 18-Karl Kintsiraud(68`.8-Martin Mäeots), 9-Ronald Kiidron, 30-Kerdo Roodes(k), 16-Tim-Samuel Hõbemägi(90+1`.10-Kristo Sirol), 17-Karel M.Kösler(81`.2-Romy Järvelaht,90+1`.28-Adham Rashad), 14-Ruudi Tobreluts(74`.11-Robin Kahre), 35-Virmo Vigel, 15-Kaspar Tühis(68`.5-Evert Roodes), 4-Adelhein Kikas(74`.7-Virgo Vigel), 3-Hendrik Tuul.
varus: 2-Romy Järvelaht, 5-Evert Roodes, 7-Virgo Vigel, 8-Martin Mäeots, 10-Kristo Sirol, 11-Robin Kahre, 28-Adham Rashad,
Peatreener: Avo Jakovits,

FC Tallinn II:
varus:.
Treener:

Klubi U16 noormeeste lõpetas maikuu 5.vooru mänguga. Lootospargis võeti vastu FC Tallinn II  eakaaslased. Poolaeg võideti 3:1. Kapten Kerdo Roodes avas 5.minutil mänguskoori, seejärel Hendrik Tuul ja Adelhein Kikas lõid vaheldumisi kumbki kaks väravat. Viiendal üleminutil vormistas Virmo Vigel lõppskooriks 6:2. Võit tõstis meeskonna taas liigatabeli liidriks.

Järgmine mäng on 2.juunil, Lootospargis. Vastaseks kuuendat kohta hoidev Tartu JK Tammeka valge.