Abikohtunikud: Kristjan Kruk, Carlos Kleimann

FC Lootos : 1-Miko Saarniit, 4-Remi Oper (23-Rene Oper), 31-Helander Vist, 5-Raigo Orti, 26-Jürgen Juks, 20-Tauri Kolk, 98-Sander Sellis (Oliver Jõgeva), 11-Vladislav Mihnovits (66-Sten-Markus Meekler), 72-Aleksandr Kuturin, 12-Risto Saarniit (21-Andres Bõkarev), 8-Andre Kukk
varus: 23-Rene Oper, 66-Sten-Markus Meekler, 21-Andres Bõkarev, 10-Freddy Help, -Oliver Jõgeva, 6-Carlos-Mathias Vaher, 15-Karol-Ari Krimses
Treener : Kaido Kukli

FC Elva II:

Meeskond mängis täna Lootospargis FC Elva duubliga. Viimasest kümnest omavahelisest mängust oli Lootosel kirjas kuus ja Elval kolm võitu. Vaid üks omavaheline kohtumine oli lõppenud viigiliselt. Täna viiki ei tulnud, kuigi esimene poolaeg pealtvaatajad väravaid ei näinud. Harjumatult pikk ja kvaliteetne oli täna kodumeeskonna pink. Vigastusega eemal viibivate Priit Rahuelu ja Martin Adusoo kohad täitsid Andre Kukk ja  Vladik Mihnovits.

Teisel poolajal viis ründes tegutsenud Andre Kukk meeskonna 1:0 juhtima kui tõstis palli efektselt üle väljajooksuga eksinud väravavahi. Elvakate viigivärav tuli üsna ruttu, kui kaitses ei suutnud omavahel kommunikeeruda Remi Oper ja Helander Vist. Viiginumbrid ei püsinud kaua ning kõrge liiniga mänginud vastased karistas sarnaselt avaväravaga Andre Kukk. Mängu lõppseisuks tegi vahetusest sekkunud Andres Bõkarev 3:1. Lisaks lõpetasid vastased mängu kümnekesi, kui  teise kollase kaardi tõttu pidi nende mängumees varakult dušši alla minema.

Järgmine mäng on 24.augustil algusega kell 19 mängitakse Viljandis sealse Tulevik III vastu.