Hoiatused: 75`. Kolk (Lootos) – 36`.Tšernõhh, 73`.Kangur (mõlemad Warrior)

FC Lootos: 1-Markus Villako, 29-Rasmus Mathias Mõttus(75`.18-Holger Jänes),  3-Valeri Dobrovolski, 2-Stefan Ander Ploom, 26-Jürgen Juks(70`.5-Taavi Tobreluts), 77-Tauri Kolk, 13-Tambet Toim, 9-Oliver Jõgeva, 17-Martin Adusoo(21`.19-Krister Põkk, 46`.22-Robin Heinsoo), 7-Priit Rahuelu, 21-Elon Holger Vaab(75`.12-Maik Kolats)
varus: 5-Taavi Tobreluts, 12-Maik Kolats, 18-Holger Jänes, 19-Krister Põkk, 22-Robin Heinsoo, 28-Remi Oper,  31-Helander Vist
treener: Avo Jakovits

Valga FC Warrior: 75-Andrei Kangro, 3-Artjom Tšernõhh, 5-Reimo Paidra, 8-Roman Rajevski, 13-Inno Tuhkanen, 14-Jose Antoni Page Ramirez, 24-Arseni Nikitin, 28-Mauri Kozlovski, 31-Daniel Tiivel, 39-Martin Reinsalu, 91-Siimar Taits
varus: 99-Sten Kangur, 18-Rando Mürk, 73-Margus Karulin
Treener: Meelis Kuivits

Avavoorus võidukas olnud, kuid seejärel kolm järjestikkust mängu kaotusega väljakult lahkunud meeskond otsis uut starti Lootosparki saabuva Valga Warriori vastu. Mäng algas ebatraditsiooniliselt südapäeval, kuumakraade näitas 29.

Kõige pikaajalisemad Lõuna-Eesti meeskonnad olid enne tänast omavahel kohtunud 38 korda. Lootos oli võitnud 19 ja Warrior 13 mängu. Kuues kohtumises on lepitud viiki. Koduväljakud on olnud kummagi meeskonna jaoks tõelisteks kindlusteks. Lootospargis oli Lootosel enne tänast 9 võitu ja vaid korra oli Warrior suutnud lahkuda võidu ja viigiga. Kohtumist alustas aktiivsemalt kodumeeskond, kes 6.minutil Martin Adusoo väravast juhtima asus. Rasmus Mathias Mõttus viis poolelt väljakult antud pika sööduga kaitseliini vahele Adusoo, kes söötis Priit Rahueluga seina ja lõi seejärel palli tagumise posti kõrvale. 2:0 tuli tabloole 22..minutil kui paremalt liikus kasti Oliver Jõgeva, kelle tugevat lööki värava keskele väavavaht Kangro püüda ei suutnud. 38.minutil lõi vastaste poolelt peaga sisse tsenderduse Rajevski. Poolaja üleminutil taastas kaheväravalise eduseisu Tambet Toim, kes paremalt kasti murdis ja palli ette alla posti äärde vajutas. Seisul 3:1 läksid võistkonnad vaheajale.

Teise poolaja alguses oli kodumeeskond sunnitud tegema vahetuse. Poolaja keskel mängu saanud Põkki asemele tuli Robin Heisoo, kes sai esimestel minutitel kohe hea võimaluse skoorimiseks. Toimi tsenderdus värava ette oli aga liiga tugev ja kiire, et jalg vahele saada. 56.minutil tekkis segadus Lootose keskväljal ja kaitseliini vahele antud söötu klaarima tõtanud Markus Villako põrkas kokku vastaste Arseni Nikitiniga, kellest pall väravasse põrkus 3:2. Kontroll mängu üle oli siiski kodumeeskonnal, kes teenis lühikese aja jooksul kuus nurgalööki, kuid väravaks neid ei suudetud realiseerida. 70.minuti vahetus. Kapten Juksi asemel tuli mängu Taavi Tobreluts. Mõned minutid hiljem tõmmati trahvikastis maha Heinsoo ja Tauri Kolk realiseeris penalti kindlalt, lüües palli paremale ja saates vastaste väravavhi vasakule väravnurkadesse. Lootoselt veel kaks vahetust. Mõttus ja Vaab välja, Jänes ja Kolats sisse. Mängu lõpp kuulus täielikult Lootosele ja Tambet Toim tegi kübaratriki, lüües pallid võrku vastavalt 80 ja 88. minutil. Lootos oli vormistanud oma 20 võidu vana vastase vastu seekord tulemusega 6:2.

Võit tõstis meeskonna tabeli keskele. Järgmine mäng on 27.juunil kell 15 Jõgeva linnastaadionil sealse Wolvesi vastu.