Kohtunik: Andree Porila, abikohtunikud: Laura Movits, Mattias Daum

FC Lootos: Villako, Mõttus, Juks(k), Meekler, Kolats (57`.Jüriöö), Kolk, I.Nemvalts(46`.Muug), Ploom, Ojaste, Vaher(67`.Ilves) , Adusoo

varus: Jüriöö, Muug, Ilves, Krimses
Treener: Rauno Puusepp

JK Jalgpallihaigla:

Meeskond võõrustas täna Lootospargis C tasandi liidrit JK Jalgpallihaigla. Suures plaanis väga tasavägiselt kulgenud mäng oli paljude väravalöömise võimalustega.
Esimese poolaja alguses oli kodumeeskonnal hea võimalus juhtima minna aga löök lendas latti. Löögini jõuti mitmetes nurgalöökide olukordades, aga löögid ei läinud raami. Vastastel oli mitu head võimalust , kuid vaheajale siirduti 0-0 seisus.
Võistkonna eest tegi debüüdi Henri Muug, kes tuli mängu teiseks poolajaks. Teise poolaja 60. minutil leidis vastane tsenderdusega ootamatult vabaks jäänud ründaja, kes 0-1 külalised juhtima viis. Vastased oma eduseisu eriti kaua nautida ei saanud, sest juba 8. min hiljem viigistas Kevin Keret Ojaste kauglöögist skoori. Peale seda olid Lootosel juba paremad võimalused ja domineeriti mängu. Terve mängu jooksul oldi kontrarünnakutes  teravamad kui vastased. Selle grupi kõikide mängude peale oli see esimene viik.
Treener Rauno Puusepp: “Jäin üldiselt võistkonna mänguga rahule aga kahju on, et lasime natuke lihtsa värava vastastel lüüa. Teistes momentides olime kindlamad.”