Aprillikuu viimasel päeval kohtus meeskond oma lähimate naabritega. Võrust oli Lootosparki saabunud FC Helios II. Lootose poolelt pidid kõrvale jääma Andre Kukk ja Tauri Kolk, see eest oli tagasi rivis Martin Adusoo. Võitlusliku ja hea tempoga kohtumise avapoolaeg väravaid ei toonud, kuigi mõlemal võistkonnal avanes selleks rohkem kui üks võimalus.
Teist poolaega alustas Võru vahetusega. Vigastuse saanud Tanel Eit-i asemel tuli mängu vanameister Tauno Kikas. Vastased suutsid Lootose kaitseliini mitmelgi korral keerulisse olukorda seada ning 54. minutil juhtus see, mis oli õhus hõljunud juba pikemat aega olnud. Helander Vist eksis palli puhtaks löömisega ning võrukad pääsesid väravas seisnud Roomet Kõivuga silmitsi. Esimese pealelöögi päästis küll Lepatriinu poolse serva väravapost, tagasi põrganud palli aga haamerdas värava lakke Margus Taaber. Pikalt rõõmustada vastastel siiski ei lastud ning Sten-Markus Meekleri teravale läbiminekule järgnenud nurgalöögi keerutas Martin Adusoo täpselt Priit Rahuelu pea peale, kes ei eksinud. 1:1 tõi elu ning sädet juurde, koduvõistkond ründas isukalt. 84. minutil andis Sten-Markus Meekler audist tagasi tulnud pika söödu otse trahvikasti ning võrukate väravavaht Liping läks kerget palli püüdma. Tema kahjuks oli veel kiirem Vladik Mihnovits, kes sai jala vahele, lükates palli tühja väravasse. 2:1 pani elama ka staadionile kogunenud peaaegu veerandsada pealtvaatajat, kelle seas kaugelt kängurumaalt kodukanti külastama saabunud meeskonna eks kapten Raigo Orti. Fännide häälekal toel vedas meeskond kohtumise väärikalt lõpuni ning teenis hooaja teise võidu.

0:1 54`. Margus Taaber
1:1 57`. Priit Rahuelu (Martin Adusoo nurgalöök)
1:2 84`. Vladik Mihnovitš (Sten-Markus Meekler sööt)

Hoiatused:
40´. Priit Rahuelu (FC Lootos) – Ebasportlik käitumine, hoolimatu viga
63´. Jürgen Juks (FC Lootos) – Ebasportlik käitumine, kinnihoidmine

Põlva FC Lootos koosseis: 69-Roomet Kõiv, 4-Remi Oper, 31-Helander Vist, 26-Jürgen Juks, 9-Reigo Käis, 89-Ranno Liivago, 66-Sten-Markus Meekler, 10-Freddy Help, 17-Martin Adusoo, 11-Vladik Mihnovitš, 7-Priit Rahuelu
Varus: 6-Carlos Mathias Vaher, 33-Villu Damon Pentsa, 25-Arned Parman
Treener: Margus Nemvalts

Võru FC Helios II koosseis: 1-Mihkel Liping, 6-Andre Ojala, 21-Vjatšeslav Vassilenko, 20-Margus Taaber, 14-Tanel Eit (46`. 41-Tauno Kikas), 70-Sören Veiolainen (87`. 99-Jaagup Kärblane), 10-Andrei Kiš, 18-Timo Thal, 5-Robin Sander, 11-Eduard Desjatski, 66-Jaagup Abel
Varus: 99-Jaagup Kärblane, 41-Tauno Kikas