Pealtvaatajaid: 41 (sh 20 Lootose fänni)

5:1 69`. Juan Pablo Munos Rubiales

FC Helios Tartu:

FC Lootos: 1-Miko Saarniit, 4-Remi Oper(83`.24-Rainer Jüriöö), 26-Jürgen Juks, 31-Helander Vist, 21-Andres Bõkarev, 23-Rene Oper, 66-Sten Markus Meekler (83`.25-Arned Parman), 43-Raigo Orti, 12-Risto Saarniit, 10-Freddy Help, 7-Priit Rahuelu
varus: 24-Rainer Jüriöö, 25-Arned Parman, 89-Ranno Liivago, 98-Sander Sellis,

Meeskond lõpetas kevadringi mänguga Tartus, Tamme staadioni kunstmurul, kus vastaseks tabeli kaks kohta allpool asunud FC Helios Tartu. Kohe mängu alguses sai meeskond krae vahele külma dušši, kui nurgalöögist tulnud palli ei suudetud minema klaarida ning vastased selle täiesti vabaks jäetuna võrku lükkasid. Kümme minutit hiljem tegi “piruka” vastaste väravavaht ja Priit Rahuelul avanes järjest kaks võimalust viik lüüa, kuid pall ei leidnud teed tühja väravasse. Lootos püüdis viigiväravat ja nagu sellisel juhul ikka, jääb tagant hõredaks. Nurgalöögist olukorrast saadud palliga hakkas viimaseks kaitsjaks jäänud Remi Oper triblama, paraku ebaõnnestunult ning vastaste ründaja pääses 23.minutil silmitsi Miko Saarniiduga ning ei eksinud. 35.minutil tuli kontrarünnak paremalt äärelt ja trahvikasti antud tsenderduse klaarimisel lõi Oper pallist mööda, selja taga asunud Heliose mees aga mitte ning seis oli 3:0. 41.minutil pääses hästi läbi Rahuelu ning vastastel ei jäänud üle muud kui teha kastis viga. Penalti realiseeris Priit ise. 3:1 poolajaseis.

Teist poolaega alustas Lootos vahetustega. Lahkusid Bõkarev ja Rene Oper, kelle asemele tulid äärekaitsesse Sander Sellis ja keskele Ranno Liivago. Keskkaitses võttis koha sisse Raigo Orti. Läks paremaks, Lootos ründas ohtlikult kuid palli väravasse ei saadud. 55.minutil oli vastastel taas nurgalöök mille nad värava posti ja Jürgen Juksi vahelt väravasse suutsid sokutada. 69.minutil kaotas keskele seiklema läinud Orti palli ning kuigi Sellis suutis selle auti lüüa, mängisid vastased audi kiirest lahti ning ühe hetkega kolme vastase vastu jäänud Miko Saarniidul ei olnud midagi teha. Mängu lõpus tekkis mõlemale võistkonnale mitmeid häid võimalusi, kuid väravavahid olid tasemele ja tulemusega 5:1 mäng lõppes.

Enne kui MM-i pausile minnakse seisab meeskonnal ees karikamäng võõrsil meistriliiga meeskonna FC Kuressaare vastu.