Meeskond külastas 11.septembril Tartut ja Annelinna kunstmuruväljakut, mängides 18.vooru kohtumise JK Welco duubliga.
Kui kevadringis jäid Lootospargis väravad löömata, siis täna lõid elektrikud Roomet Kõivu selja taha kaks palli. Esimese neist 22.minutil otse nurgalöögist. Kui poolaja alguses jäädi vastastele alla praktiliselt igas mänguelemendis, siis poolaja teisel poolel avanesid ka meie meestel mõned momendid. Kahjuks ei mahtunud need aga väravaraamide vahele. Poolajavile eel hoopis vastased suurendasid edunumbreid 2:0 peale.
Teist poolaega alustas Lootos üsna maruliselt ning mitmes olukorras hoidis seisu vaid elektrikute väravavahi super tegutsemine. Palli siiski väravasse ei saadud ning lahtises mängus oli võimalusi nii ühel kui teisel poolel. Parim neist kümmekond minutit enne lõppu kodumeeskonnal kui nende ründaja lähilöögi suutis väravajoonelt minema lüüa täna kahesajanda mängu Lootose eest pidanud kapten Jürgen Juks ! Teine poolaeg 0:0 tähendas siiski, et kolm punkti jäid taaralinna ja uus võimalus liigatabelis punktiarvet kasvatada avaneb 17.septembril kui Lootosparki on külastamas SK Tääksi.

Meeskond mängis koosseisus: Roomet Kõiv, Rene Oper (53.Tambet Toim), Jürgen Juks(c), Helander Vist, Remi Oper, Freddy Help (Kert Hüdsi), Vladik Mihnovitch, Miko Saarniit, Ranno Liivago, Sander Sellis (86.Carlos-Mathias Vaher), Priit Rahuelu. Treener: Margus Nemvalts