Lootospargis mängitud Põlva maakonna 2014. aasta jalgpallimeistrivõistlused võitis FC Rosma.

FC Rosma viigistas põnevas finaalis 1:1 tiitlikaitsja FC Lootosega ning järgnenud penaltiseerias Rosma eest penalteid löönud Alar Alve ja Veiko Kahar ei eksinud. Kolmanda koha mängus võitis Ahja Värska 3:2.

Meistrivõistluste peakohtunik Avo Jakovits ütles portaalile jalgpall.ee, et finaali tulemus on pisut üllatuslik, sest võitsid mehed, kes igapäevaselt trenni ei tee. „Vanemate tarkus võitis nooruse uljuse,“ tõdes Jakovits, lisades, et võitjatel oli hea väravavaht ja ees löödi oma väravad ära.

Põlvamaa meistrivõistlustel osales üheksa võistkonda ning esmakordselt mängiti seitse seitsme vastu, mis tõstis osalevate meeskondade arvu ja tase oli Avo Jakovitsi hinnangul ühtlasem. „See muudatus õigustas end,“ lausus ta.

Novembris selgitatakse veel ka maakonna karikavõitja. Kui meistrivõistlustel said osaleda vaid Põlvamaa juurtega mängijad, siis karikavõistlustel seda kriteeriumit ei ole. „Meie mehed saavad nii ka teiste meeskondadega mängida,“ märkis Jakovits.

FC Rosma koosseis: Indrek Käo, Kevin Käo, Roomet Kahar, Veiko Kahar, Kaido Kukli, Arti Unt, Aigar Nuuma, Rene Sütt, Rauno Rammo ja Alar Alve.

Turniiri parimaks mängijaks valiti Alar Alve.

21.10.2014 13:00

Lisa kommentaar