Täna õhtul Tallinnas, A Le Coq arenal toimuvale maavõistlusele liiguvad koos Eesti ja Moroko koondistega ka klubi noored jalgpallipoisid ja -tüdrukud.
Klubisisese valiku tulemusena said preemiareisi Tallinnasse EESTi-MOROKO mängule 25 last, kellest kõik said esmakordselt ette võtta ka teekonna eesti jalgpallipühamu murule.

Jalgpallimaskottideks olemine ei ole Lootosele võõras teema.
2005 aastal oli koondise mängule Portugali vastu maskotitüdrukuks Kristel Kotkas. 2009 aastal saatsid klubi lapsed väljakule Eesti ja Portugali koondised.

Täna kell 16 avatakse A. Le Coq Arenal festivaliala, tund hiljem staadioni väravad ning kohtumise avavile kõlab pärast koondiste rivistust ja hümne kell 19.

Festivaliala külastajatel tuleb tähelepanu pöörata sellele, et tavapäraselt tuleb pilet hoida alles ürituse lõpuni. Staadioni väravas toimub piletikontroll, et pealtvaatajad siseneksid just nendele mõeldud pääslast, sest see asub nende istekohale kõige lähemal. Samuti toimub staadioni trepis turvakontroll. Esmakordselt on kasutusel pöördvärav – esialgu testitakse uut lahendust 2. väravas

Lisa kommentaar