21-23.oktoobril Tallinnas, Maarjamäe staadionil mängitud rahvusvahelisel noorte jalgpalliturniiril Pirita CUP 2016 osalesid edukalt klubi noorte võistkonnad. Esinduslikul turniiril osaleti kolme võistkonnaga.

Kõige tublimad olid 2009 sündinud poisid, kes 12 võistkonna konkurentsis saavutasid kõrge, 4.koha. Avakohtumine kaotati hilisema võitja FK Ventspils Jalgpalliakadeemia vastu, kuid seejärel alistati FC Maardu ning pääsul veerandfinaali Riia Dünamo. Poolfinaalis tuli tunnistada tugeva Peterburi Zeniidi paremust. Mängus pronksmedalitele juhiti soomlaste VJS Black vastu kuni viimase minutini, siis vastased  viigistasid 2:2  ning järgnenud penaltiseerias olid soome poisid 4:2 paremad. Võistkond mängis koosseisus: Sten Hiir, Karel Mattias Kösler, Kristofer Mandel, Martin Mäeots, Hendrik Tuul, Kaspar Tühis, Virmo Vigel. Treenerid Avo Jakovits ja Rauno Puusepp.

2007 noored mängisid kümne võistkonna konkurentsis ja saavutasid viienda koha. Alagrupis alistati Tallinna FC Levadia ja Nõmme Kalju FC noored. Kaotused tuli vastu võtta FC Infoneti ja Peterburi Zeniidi käest.  Alagrupi kolmas koht tähendas mänge 5-6 kohale ja selles alistati penaltiseerias Nõmme Kalju I võistkond.  Võistkond mängis koosseisus: Markus Kaha, Veli Lillo, Henri Loeg, Markus Mäeots, Alari Põvvat, Alfred Rinne, Veiko Võsu. Treenerid Avo Jakovits ja Rauno Puusepp.

2005 vanuseklassis osales klubi enamuses 2006 noorte võistkonnaga. Vastaste tase oli meie poistest üle ning kõikides mängudes tunnistada vastaste paremust. Lõppkokkuvõttes kaheksas koht. Võistkonna  koosseis: Johan Markus Härmits, Holger Jänes, Darius Kostõgov, Devon Dein Käo, Kristjan Pundonen, Krister Põkk, Hannes Põlluveer, Reiko Rattus, Karl-Markus Tuul, Joonas Vassiljev. Treenerid Avo Jakovits ja Margus Nemvalts

Kokku osales turniiril 48 võistkonda.

Täname korda läinud võistlusreisi eest Silver ja Reelika Hiir, Kari Kösler, Margus Lillo, Kristjan ja Gerli Mäeots, Riina Rinne  ja Theimo Tülp.