Täna algasid Eesti 2017 aasta jalgpallimeistrivõistlused. Premium liiga avavoorus võõrustas Tartu Tammeka, oma uuel , Sepa tänava staadionil, valitsevat Eesti meistrit FC I Tallinn (endine Infonet).

Ligi 500 pealtvaataja silmade alla avas kodumeeskonna eest 10. minutil väravaarve Lootosest jalgpallipisiku külge saanud Kaarel Kiidron (pildil). Staadioni projektijuht ja endine põlvakate kapten saatis väljaku esimese värava pealöögiga võrku kohtumise 10 minutil. Kaksteist minutit hiljem duubeldasid võõrustajad numbreid 2:0 peale ning kuna vastased oma mängu käima ei saanudki, jäid hooaja avakohtumises mängus olnud kõik kolm punkti Tartusse. 90 minutit mängis kaasa teinegi Lootose kasvandik – Erki Mõttus.