Isadepäeva üritus toimus Lootospargis 15.novembri õhtul. Kohal oli klubiliikmeid kõige väiksematest kuni suuremateni välja, kaasas nii isad kui ka emad.
Õhtu sai alguse orienteerumisega. Arvamus, et osalejad võtavad rahulikult ja jalutavad punktid läbi sai kiirelt ümber lükatud. Jalgpalluritele on omane suur võistlustahe ning kohe, kui sai öeldud “START” sööstsid kõik kohalviibijad jooksujalu kontrollpunkte läbima.
Kontrollpunkte oli kokku kolm.
Esimeses tuli vastata jalgpalliteemalistele viktoriiniküsimustele.
Teises punktis sai proovile panna oma kopsumahu puhkudes võimalikult kiiresti ja suureks õhupall.
Kolmandas punktis panid lapsed koos vanematega proovile jalgpallioskused.

Orienteerumisele järgnes suur jalgpallilahing isad vs lapsed. Jaguneti kahte võistlusgruppi lasteaialapsed vs isad ning koolilapsed vs isad. Lasteaialaste mänguseisuks jäi 5:4 ja koolilastel 5:2 laste kasuks. Ilmselgelt on lapsed väga tublid ja trennis omandanud vajalikud oskused, et saada hakkama ka siis, kui vastased on suuremad. Tuleb kiita ka isasid, kes alla ei andnud ja täiel hingel kaasa tegid ja mängu nautisid. Kõige olulisem oligi ju koos vahvalt aega veeta.

Õhtu lõpetuseks söödi kringlit ning soojendati end üles kuuma joogiga.
Kohapeal oli ka õnneloos, millest saadud tulu läheb uue kunstmurukatte soetamise toetuseks.

Korraldusmeeskonda kuulusid Liisi ja Raido Asi, Maarja ja Vallo Vigel, Janelin Hirmo, Jagne Roodes, Gerli ja Kristjan Mäeots, Ülle Naruson.

Üritust toetasid: Sale Äri, Horndal, Würth Põlva, Juunika Koolitus, Raudnagel, Lorelay ja Espak Põlva.

Täname lapsevanemaid ja lapsi aktiivse osavõtu eest! Kohtumiseni uutel üritustel!

Toimetaja: Liisi Asi

Lisa kommentaar