Eesti rahvusstaadioni A. Le Coq Arena ruumides selgus jalgpalliklubide meister lauatennises, kelleks on FC Audru esindaja Antti Luigemaa. Soccernet TV näitas otsepildis turniiri poolfinaale ja kohamänge.

Esmakordselt toimunud turniiril oli esindatud ka Lootos. Klubi president Annika Aust näitas head mängu ja viis klubi alagrupist Saue JK järel teisena edasi veerandfinaali. Seal tuli eduseisust alla vanduda FC Reaali esindanud Martin Saarele. Kokkuvõttes jäi Lootos 20 osaleja seas  jagama  5-8 kohta.

Osalejad:

A-alagrupp: Paide Linnameeskond, Raasiku FC Joker, Eesti Jalgpalli Liit, FC Audru, Viimsi
B-alagrupp: Viljandi JK Tulevik, Saue JK, SC ReUnited, FC Kuressaare, Põlva Lootos
C-alagrupp: FC Reaal, FCI Levadia Roheline, JK Tabasalu, JK Vändra Vaprus, FCI Levadia Valge
D-alagrupp: Jõhvi FC Phoenix, Läänemaa JK, Keila JK, FC Teleios, Tartu JK Tammeka

Veerandfinaalid:

FC Audru – Keila JK 2:0 (5;5)
Saue JK – JK Vändra Vaprus 2:0 (6;5)
FC Reaal – Põlva Lootos 2:1 (-6; 8; 10)
Jõhvi FC Phoenix – Viimsi 2:0 (5;7)

Poolfinaalid:

FC Audru – Saue JK 2:0 (3;2)
Jõhvi FC Phoenix – FC Reaal 2:0 (2;9)

3-4 koha mäng:

Saue JK – FC Reaal 2:0 (4;4)

Finaal:

FC Audru – Jõhvi FC Phoenix 2:0 (6;4)

Turniir toimus Tallinnas A. Le Coq Arena Elmar Saare nimelises konverentsikeskuses ja selle korraldasid üheskoos Eesti Jalgpalli Liit, vutiliidu värske toetaja, logistikaettevõte Ferroline Grupp, kes panustab noortetööjuhtide projekti arengusse, ja Eesti Lauatenniseliit. Ühepäevase turniiri eesmärk oli tuua jalgpallikogukond kokku hooajavälisel perioodil.

Eesti vutimaastiku parimaid lauatennisiste selgitasid 20 võistkonda, mis olid loositud nelja alagruppi. Iga alagrupi kaks parimat pääsesid veerandfinaalidesse. Poolfinaalis alistas Luigemaa Rainer Kuke (Saue JK) ja Anna Romanenko (Jõhvi FC Phoenix) oli parem Martin Saarest (FC Reaal). Finaalis jäi Romanenko alla Luigemaale.

Lisa kommentaar