Klubi sai täna vastuse Eesti Kultuurkapitali Põlvamaa ekspertgrupilt, mis eraldas 500 eurot kaasfinantseeringu toetust projektile VEO videokaamera komplekti ostmine.

Treeningtegevuse ja mängude analüüsiks ning mängijate arendamiseks ostetakse Taani tootjalt VEO Technologies  kõrgtehnoloogiline videokaamera komplekt V.E.O. Seade võimaldab autonoomselt salvestada mängud, treeningud või muud tegevused ja tarkvara võimaldab neid kiiresti ja väga lihtsalt töödelda. Avaneb võimalus hakata tootma mängudest kvaliteetset otsepilti või striime.

V.E.O. videokaamera komplekt on mõeldud filmima, salvestama ja taasesitama jalgpallimängu, -treeningut või muud spordisündmust. Süsteemi teeb eriliseks spetsiaalne ja intelligentne tarkvara, mida on võimalik programmeeria nii, et selle abil eristatakse platsil toimuv detailides. Seadistused võimaldavad kaamera fokusseerida pallile ja mängijate positsioonidele, mille kaudu toodetakse tarkvara toel kõrgkvaliteetne pilt ja salvestis. Seade suudab iseseisvalt mängus toimuvaid liikumisi jälgida ja detailsed zoomimised toimuvad automaatselt. Seadme komplekt sisaldab kaamerat, statiivi ja tarkvara.

Projekti kogumaksumus on 1997 eur.

Seadmete ostmist toetas Eesti Kultuurkapitali Põlvamaa ekspertgrupp:

Lisa kommentaar