Naiste Meistriliiga maikuu parimate auhinnad läksid Põlva FC Lootose ja Tallinna FC Flora ridadesse.

Lootose peatreeneri Kaido-Meinhard Kukli juhendamisel kasvatas naiskond mai jooksul punktiarvet. Kuud alustas Lootos 1 punktiga, kuid juba 1. mail saadi kirja viik valitseva meistri FC Flora (0:0) vastu. Seejärel alistati Tartu Tammeka (3:1), jäädi napilt alla esinelikusse kuuluvale Pärnu Vapruse (0:1) ja teeniti kindel võit Lasnamäe Ajaxi (3:0) üle. Esimese ringi lõpuks paikneb Lootos 7 punktiga 6. tabelireal.

Flora ründemängija Lisette Tammik aitas mais naiskonnal teenida 3 võitu, kui Flora alistas Pärnu JK Vapruse (4:1), Tartu JK Tammeka (3:0) ja lähirivaali Saku Sportingu (4:0). Tammik kuulus kõigis võidumängudes algkoosseisu ja sai kirja täismängud. Nii Vaprusele kui ka Sportingule lõi Tammik 2 väravat. Korra sekkus Tammik ka vahetusest, kui Flora loovutas 0:0 viigimängus punkte Põlva Lootosele. Maikuu lõpuks tõusis Flora tabelis liidrikohale, möödudes Sportingust 1 punktiga.

Kuu parimaid mängijaid ja treenereid tunnustab alates 2018. aastast kinkekaartidega juveeli- ja kellakauplus Goldtime. Sel hooajal jagatakse parimate auhindu naiste Meistriliigas, Premium liigas ja Esiliigas.

Lisa kommentaar