Klubi esitas Põlvamaa spordiaasta parimate valimisele nominentideks naiskonna ründaja ja U17 võistkonna kapteni Kärt Hüdsi ning naiskonna ja U17 tüdrukute võistkonna treeneri Kaido-Meinhard Kukli. Võistkonna kategooriatesse esitati nii klubi esindusnaiskond kui ka Eesti meistriks tulnud tüdrukute U17 võistkond.

Kärt Hüdsi on nimetatud üheks kandidaadiks aasta neiu kategoorias. 15-aastane ründaja sai naiste Meistriliigas Põlva Lootose ridades kirja 18 mängu ja 11 väravat. Lootose tüdrukute U17 võistkonnaga tuli Hüdsi Eesti meistriks, lüües liigas 14 väravat. Neidue U17 koondise eest tegi Hüdsi sel aastal kaasa üheksas kohtumises, sealhulgas kodusel EM-valikturniiril ja sai jala valgeks Balti turniiril.

Kukli on nomineeritud aasta treeneri kategoorias. Tema käe all teenis Lootos naiste Meistriliigas kuuenda koha ja U17 võistkond sai oma vanuseklassis kaela kuldmedalid.

Lisaks on aasta võistkondade seas kandidaatideks nii Lootose naiskond kui ka U17 võistkond.

Oma hääle kõigis kategooriates  saab anda SIIN kuni 16. detsembri keskööni. Võitjad selguvad 17. detsembril toimuval valimiskoosolekul rahvahääletuse punktide ja maakonna spordiliidu juhatuse liikmete valikute tulemusena. Parimaid autasustatakse 11. jaanuaril Moostes.

Lisa kommentaar