14.september kell 12:15, Lasnamäe spordikompleksi kunstmuru U16 II liiga 12.voor

FC Tallinn II – FC LOOTOS

2 : 1 (2:4)

Kohtunik: Ergo Rikkand
Pealtvaatajaid: 11
Ilm: +21C

väravad: 3`, 45`Robert Lindmets – 37`,61`,65`,84` Hendrik Tuul
 65`Lindmets(FC Tallinn II)

FC Tallinn: 1-Gorbov(vv), 5-Viil, 7-Lindmets, 8-Kurtev, 10-Dragoljuk(68`Vlasenko), 11-Tkatšenko, 18-Ragimov, 27-Tihomirov(86`Viskub), 37-Lipnikov(90+1`Hadžiev), 40-Golovatjuk(90+1`Jantšuk), 91-Adamson(50`Sukhan).
varus: Sukhan, Viskub, Lapteyko, Vlasenko, Lesikhin, Hadžiev, Jantšuk.
Treener: Alex Aalen

FC Lootos: 1-Kristofer Mandel, 18-Karl Kintsiraud(76`20-Valdur Veeroja), 9-Ronald Kiidron, 4-Adelhein Kikas(85`.6-Henri Tolmusk), 16-Tim-Samuel Hõbemägi, 14-Ruudi Tobreluts(68`.7-Virgo Vigel), 15-Kasper Tühis(46`5-Evert Roodes), 17-Karel Mattias Kösler, 35-Virmo Vigel, 36-Sten Hiir,  3-Hendrik Tuul.
varus: 5-Evert Roodes, 6-Henri Tolmusk, 7-Virgo Vigel, 10-Kristo Sirol, 20-Valdur Veeroja
Peatreener: Avo Jakovits

Klubi järelkasvuvõistkond mängis Tallinnas. Kaheteistkümnenda vooru mängus oli vastaseks FC Tallinna II võistkond, keda kevadvoorus Lootospargis toimunud mängus õnnestus 6:2 võita. Tänasest mängust tuli kollaste kaartide tõttu eemale jääda võistkonna kapten Kerdo Roodesel.

Kohtumise algus midagi head ei tõotanud. Vastased asusid 3`minutil kiirest väravast juhtima. Õnneks poolaja keskel  Hendrik Tuul  viigistas. Vaheajaks asus kodumeeskond eduseisu, lüües kohtumise 45.minutil seisuks 2:1.

Teisel poolajal tegi Avo Jakovits platsil paar muudatust. Mängust lahkus Kaspar Tühis, kes tegi teed Evert Roodesele. Roodes asus koos Kiidroniga keskkaitsesse. Avapoolaja keskkaitses toimetanud Kikas liikus number kümne kohale ja mäng muutus paremaks. Hendrik Tuul lõi veel kolm väravat ja Lootos sai liigatabelisse kolm punkti juurde.

Meeskonna viimased kaks mängu Paide linnameeskonna ja JK Tammeka valgega mänguajad lähevad muutmisele ja selguvad hiljem.