FC Lootos: 1-Kristofer Mandel (vv),  18-Karl Kintsiraud, 26-Kris Martin Külv, 30-Evert Roodes, 8-Martin Mäeots,  10-Kristo Sirol, 38-Karl Johannes Klaus,  14-Ruudi Tobreluts, 23-Kevin Vint, 11-Robin Kahre, 4- Adelhein Kikas(k).
treenerid: Avo Jakovits ja Indrek Käo

FC Elva punane:

treener: Andrus Meinart

Klubi 2010 ja hiljem sündinud poiste võistkond jätkas meistrivõistuste hooaega võidukalt. Kodusel Lootospark staadionil võõrustati FC Elva punase võistkonna eakaaslasi. Kevin Vint viis meeskonna kahe väravaga juhtima ja kapten Adelhein Kikas lisas enne poolajavilet veel ühe. Teisel poolajal suurendas karistuslöögi järgsest olukorrast edunumbrid 4:0 peale Kris Martin Külv. Kapten Kikas lõi veel neli väravat ja 8:0 võit hoiab poisid liigatabelis liidripositsioonil.

Järgmine mäng ootab poisse 8.mail kui barrus Arenal mängitakse Võru FC Heliosega.