FC Lootos II : 1-Maarja Punak (vv), 2-Kirta Talgre(k)(69`. 69-Annika Aust), 23-Marika Samulin (44`.4-Marianne Suur), 5-Keidi Käis, 14-Lisethe Lanno, 17-Marianne Veberson(46`.16-Kati-Karoli Silla), 30-Katrin Õun, 6-Lisanne Tamm(57`.20-Kristin Kukli),  3-Hanna Parv (38`.12-Keitlyn Metsmaa), 27-Liisa Lepasaar, 42-Helene Leht
varus: 69-Annika Aust, 16-Kati-Karoli Silla, 55-Sandra Haidak, 4-Marianne Suur, 20-Kristin Kukli, 12-Keitlyn Metsmaa
Treener: Indrek Käo

FC Kuressaare : 4-Johanna Priske, 3-Annabel Metsalu, 36-Karmen-Kelsi Kruut, 8-Eliisa Saar, 39-Eva Haavel(k), 17-Elis Armuand, 22-Eva Ratas, 13-Kristina Teern, 27-Kerli Kask, 15-Marie Puust, 16-Gerly Ots
Treener: Roland Kütt

Naiskonna duubel mängis hooaja eelviimase kodumängu, vastaseks Teise liiga liidervõistkond Saaremaalt – FC Kuressaare. Kui avaringis tuli tunnistada saarlannade 4:1 paremust, siis Lootospargis toimunud teises kohtumises jäid vastased peale vaid 1:0. Kahe mängu kombinatsioonist kujunes ka tänase mängu lõpptulemus. Vastased asusid Kristina Teerni 2.minuti väravast juhtima, ning kuigi kodunaiskond üritas viigiväravat, poolajaks tablool numbrid ei muutunud. Avapoolaja lõpus oli kodunaiskond sunnitud tegema kaks vahetust. Vigastusepausilt naasnud Hanna Parve ja Marika Samulinit asendasid Keitlyn Metsmaa ja Marianne Suur.

Teise poolaja alguses tegi Lootos veel ühe vahetuse. Marianne Vebersoni asemel pääses platsile Kati-Karoli Silla. Kuigi vastased valdasid palli rohkem, ning ka pealelööke tuli nende poolelt enam olid omad võimalused ka allagrodel, kuid ühtegi 100% hetke ei tekkinud. 57.minutil tegi kodunaiskond eelviimase vahetuse. Palavikuga võidelnud Lisanne Tamme asemel  sekkus Kristin Kukli. Naiskonna kaitseliin mängis väga enesekindlalt ning vastased, mõistnud seda, asusid proovima kaugemalt. 68.minutil teenitud nurgalöögi suutsid allegrod küll kastist välja klaarida, kuid Eva Ratase kauglöök maandus täpselt posti kõrval. Olukorras sai vigastada ka kapten Kirta Talgre, kelle asemele tuli Annika Aust. Möödus veerand tundi kui olulised sündmused toimusid esmalt vastaste värava all. Helene Lumi vastu tehtud vea eest antud karistuslöögi virutas 18 meetrilt postipõrkest väravasse Kristin Kukli, vähendades kaotusseisu 1:2 peale. Vastased mängisid keskelt lahti ning 20 meetrilt vabalt löögile lastud Kristin Teerni kauglöök maandus Maarja Punaku selja taga. Kohtumise eelviimasel minutil karistas sama mängija Lootost veel kolmaski kord ja taas ei jõudnud poolkaitsjad tema kauglööki segama. Tulemusega 1:4 kohtumine ka lõppes ning Kuresaare sai alustada Liigavõidu tähistamist.

Nädala pärast on Lootospargis, hooaja viimases liigamängus, duubli vastaseks  Paide linnanaiskond. Kohtumine algab kell 13.