FC Lootos : 1-Markus Villako, 29-Rasmus Mathias Mõttus, 36-Raiko Ojamaa, 12-Maik Kolats, 22-Robin Marten Toomemägi, 5-Ekke Lõbu (34`. 26-Johannes Luik), 8-Stefan Ander Ploom, 2-Robin Heinsoo, 14-Indrek Nemvalts, 4-Kevin Keret ojaste, 30-Välek Veeroja
varus: 26-Johannes Luik, 32-Johan Markus Härmits
Treener: Rauno Puusepp

Põltsamaa Sport:

U16 noortevõistkond võõrustas hooaja teises kodumängus tabeli liidrit Põltsamaa Sporti. Avakohtumises ilma väravavahita mänginud ja seetõttu Võru Helioselt suure kaotuse teeninud noored oli seekord erksamad ning vastastel tuli väravani jõudmiseks kõvasti vaeva näha. 18.minutil magati maha äärelt tsenderdus ning vastased asusid 1:0 eduseisu. 34.minutil vahetas Lootos vigastuse saanud Ekke Lõbu välja ja poolaja lõpu eel lõid vastased veel ühe.
Teisel poolajal lubati vastastel veel kaks eksimust väravaks realiseerida enne kui Kevin Keret Ojaste vormistas mängu lõppseisuks 1:4.

Järgmine mäng on noortel 5.mail kui kell 15 mängitakse Jõhvis sealse FC Phoenixiga.