12.oktoober kell 12:30, Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak, Meistriliiga XXI voor

Tartu JK Tammeka – FC Lootos

5 : 1 (2:0)

Peakohtunik: Egerd Pajustik, abikohtunikud: Kaspar Uustaal, Daniil Kaasik
pealtvaatajaid:
ilm: +C

väravad: &´Kelli, 44`,90+3`Kiivit, 51`Liik, 82´Lillemets – 52`Hüdsi
5`Kahar (Lootos)

JK Tammeka: 14-Heliisa Aasa(vv), 3-Kaisa Triin Arike, 6-Annegret Kala(82`8-Johanna Marta Aduson), 9-Kirkeliis Lillemets, 10-Aleksandra Kelli, 13-Rahel Repkin, 15-Grete Kraus(74`2-Kertu Mugu), 17-Kreete Õun(66`5-Annamarii Tamm), 23-Valeria Liik(66`16-Anna-Martha Reino), 26-Marie Kiivit, 30-Lisandra Rannasto
varus: 16-Lisette Teder(vv), 2-Kertu Mugu, 5-Annamarii Tamm, 8-Johanna Marta Aduson, 16-Anna-Martha Reino
Peatreener: Kaivo Sang, füsioterapeut: Hannagret Luks, esindaja: Marcus Agarmaa

FC Lootos: 19-Mairit Laanesaar, 3-Elina Kahar, 4-Helene Leht, 7-Ave-Lii Laas(K), 9-Anette Laureen Linnuste,  10-Kärt Hüdsi, 14-Isabel Huma(78`27-Luiisa Marleen Lepp), 17-Kätriin Altsaar(46`23-Indra Liz Nemvalts), 20-Kristin Kukli,  33-Marie Rahel Lail, 34-Eleri Pärna(78`32-Ketlin Pindis)
varus: 23-Indra Liz Nemvalts, 27-Luiisa Marleen Lepp, 32-Ketlin Pindis
Peatreener: Kaido-Meinhard Kukli, füsioterepeut: Indra Aru, esindaja: Indrek Käo

Naiskond lõpetas selle hooaja põhiturniiri  Tartus  47.Lõuna-Eesti derbyga. Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul toimunud kohtumist asus kodunaiskond juhtima juba 6`minutil kui penalti realiseeris Kelli. Allegrodel oli võimalus mänguseis viigistada ja isegi juhtima minna mitmel korral, aga klubi esiründajal Kärt Hüdsil jäi täna lõpetamistäpsusest puudu. Hoopis vastased lõid vahetult poolaja eel teise. Lootos oli sunnitud tegema vahetuse. Kätt vigastanud Kätriin Altsaare asemel sekkus teiseks poolajaks Indra Liz Nemvalts.

Teist poolaega alustasid allegrod reipamalt, ometigi oli kodunaiskond see, kes 51´minutil oma kolmanda lõi. Nii nagu eile Eesti koondis, mängis Lootos keskelt lahti ja vastase väravavhiga silmitsi jõudnud Kärt Hüdsi seekord ei eksinud. 3:1 püsis tablool kuni 82 minutini. vahepeal tegi kodunaiskond neli ja Lootos kaks vahetust. Isabel Huma ja Eleri Pärna asemel sekkusid Luiisa Marleen Lepp ja Ketlin Pindis. Kohtumise lõpus lõi Tammeka veel kaks väravat ja sai kindla 5:1 võidu.

Nüüd järgnevad üleminekuturniiri mängud. Kus vastasteks FC Ararat, Nõmme Kalju/Ajax  ja FC Elva.

Järgmisel nädalal ootab naiskonda aga karikamäng kui 16.oktoobril võõrustatkse Tabasalu naiskonda.

enne mängu …

Peatreener Kaido-Meinhard Kukli : Meistriliiga algas Tammekaga ja lõppeb Tammekaga. Naaber on olnud meist parem, aga prooviks olla nüüd naabrist paremad … “

Anette Laureen Linnuste: “Tammekaga mängud on alati huvitavad ja võitluslikud. Meil on eelmisest mängust hea emotsioon all. Tuleb jätkata samamoodi, lüüa oma võimalused ära ning olla kaitses kindel!“