Kohtunik: Nikolai Konovalov, abikohtunikud: Karl Markus Kiudma, Ott Kiveste

väravad: 60`,65` Marthin Vahtra, 63`,85`Markus Lina

FC Otepää: K.Koppel(vv), P.Lehismets, R.Lehismets, I.Koser, S.Teemant, K.Pahla, J.Tamm(k), M.Hansi, A.Mark, M.Plado, M.Teder.
varus: V.Soo, M.Raid, M.Teder, A.Mark, R.Nikkel, K.-K.Vaino, J.G.Gonzalo
treener:

FC Lootos: 1-Markus Villako(vv), 3-Valeri Dobrovolski (26-Jürgen Juks), 7-Priit Rahuelu, 14-Kert Preeden, 17-Marthin Vahtra, 21-Elon Holger Vaab, 23-Markus Lina, 30-Kerdo Roodes(46`.29-Rasmus Mathias Mõttus), 36-Oliver Berg(4-Karl-Kristofer Hirmo), 39-Miko Saarniit, 77-Tauri Kolk(39-Henri Loeg).
varus: 39-Henri Loeg, 69-Roomet Kõiv(vv), 4-Karl-Kristofer Hirmo, 10-Temari Nuuma, 20-Risto Saarniit, 26-Jürgen Juks, 29-Rasmus Mathias Mõttus
treener: Avo Jakovits

Meeskond jätkas liigamängudega võõrsil. Kuueteistkümnenda vooru kohtumiseks võeti ette teekond Tehvandi staadionile, kus mängiti FC Otepääga. Viimati saadi Tehvandilt võit kümme aastat tagasi. Seejärel oli kodumeeskond suutnud kuus mängu järjest Lootose võiduta jätta. Lootosel pidi kollaste kaartide tõttu kohtumise vahele jätma Tambet Toim, haiguse tõttu Markus Mäeots. Töökohustused ei võimaldanud osaleda Risto Saarniidul ja Andre Kukel. Puhkepäeva sai ka saalivutikoondisega välisturniiril käinud meeskonna esisnaiper Temari Nuuma. See tähendas, et algkoosseisus alustas eelmises mängus debüüdi teinud järelkasvuvõistkonna kapten Kerdo Roodes, kes mängis ühe poolaja. Avapoolajal jäid väravad nägemata. Teisel poolajal olid kahel korral täpsed Marthin Vahtra ja Markus Lina, kindlustades Lootosele kindla 4:0 võidu. Võit tõstis meeskonna ka liigatabeli liidriks. Õhtul mängivad veel Team Helm ja FC Vastseliina.

Meeskonna järgmine mäng on Lootospargis,  6.oktoobril kell 13 tartu JK Welco X vastu.