7 : 3 (4:2)

Kohtunik: Mate Mändmets
Pealtvaatajaid:
Ilm: +23C

Väravad:  5`,19`,32`,34`,42`Märten Mätas, 56`Rannu Januškevitš – 21`Karl-Martin Jaaska, 25´Martin Kants, 46`Lukas Tobreluts, 51`Robin Paalman(ov)
:

FC Otepää:

FC Lootos: 1-Kevon Ingver, 2-Syed Hamd Hassan, 3-Robin Paalman, 5-Revo Kripson, 10-Kevin Pallon, 11-Steven Parmask(vv), 12-Lukas Tobreluts, 14-Lauris Säinast, 24-Kristen Karuse(k), 27-Karl-Martin Jaaska, 38-Karl-Johannes Klaus, 44-Martin Kants, 69-Paul Patrick Jõgeva
treener: Kaido-Meinhard  Kukli

U13 poisid jätkasid mängudega meistrivõistlustel. Täna oli Otepää Aedlinna staadionil vastaseks kohalik võistkond. Kevadringis tuli kodusel Lootosparkil pingelises mängus tunnistada vastaste 3:4 paremust. Täna asus koduvõistkond Märten Mätase väravatest 19.minutiks 2:0 eduseisu. Lootos viigistas 21 ja 25.minutil vastavalt Karl-Martin Jaaska ja Martin Kantsi väravatest. Poolaja lõpp läks käest ja Mätase kaks tabamust viisid koduvõistkonna poisid vaheleajale 4:2 eduseisul. Teisel poolajal lõid mõlemad võistkonnad veel kaks väravat. Esmalt suurendas Mätas 42`minutil edunumbreid, kuid 46`minutil vähendas Lukas Tobreluts kaotusseisu taas kahele väravale. Kaks viimast numbrit lisandusid Otepää tabloo poolele, esimene neist omaväravana. Lõppseisuks jäi 7:3.

Lootose järgmine mäng on 22.septembril Lootospargis. Kell 11 algavas mängus on vastaseks liidrikohal püsiv Jõgeva SK Noorus-96.