Kohtunik: Nils Grün, abikohtunikud: Karin Mänd ja Kert Pulst

eemaldamine: (Tõrva JK) – Andre Kukk (Lootos)

Tõrva JK: Maranik, Rebane, Udras, Kangur, Tapfer(k), Tamm, Jänes, Ütsik, Paidra, Hurt, Tapfer.
treener: Zurab Khvaratselija

FC Lootos: 1-Markus Villako(vv) (39-Henri Loeg), 3-Valeri Dobrovolski(26-Jürgen Juks), 8-Andre Kukk, 10-Temari Nuuma, 13-Tambet Toim, 14-Kert Preeden, 17-Marthin Vahtra(4-Karl-Kristofer Hirmo), 20-Risto Saarniit, 23-Markus Lina, 36-Oliver Berg(29-Rasmus Mathias Mõttus), 91-Markus Mäeots
v: 39-Henri Loeg (vv), 4-Karl-Kristofer Hirmo, 26-Jürgen Juks, 29-Rasmus Mathias Mõttus
treener: Avo Jakovits

Meeskond jätkas liigamängudega Mulgimaal, Soe keskasula staadionil kohtuti Tõrva JK võistkonnaga. Kevadringis, Lootospargis suudeti vastased 6:3 üle mängida. Tänasest mängust pidi kõrvale jääma Priit Rahuelu, kes kimpus vigastusega. Kodumeeskond asus kohtumist juhtima, kuid Markus Lina viigistas peagi mänguseisu. Temari Nuuma viis Lootose juhtima ja Lina suurendas edunumbreid 3:1. Poolaja lõpu eel vähendas kodumeeskond seisu minimaalseks. Paraku jäid nad ka kümneksesi.

Teine poolaeg kuulus Lootosele. Alustuseks lõi Nuuma kaks väravat järjest. Seejärel sai kübaratriki kirja ka Lina. Seitsmenda värava sai enda arvele Andre Kukk, kes aga peagi punase kaardi teenis ja mõlemad meeskonnad lõpetasid kohtumise kümnekesi. Mängu üleminutitel teenis Lootos penalti. Noorukese KarlKristofer Hirmo löök lõpetas postis ja sealt väravavahi käte vahel. Et liigatabeli liider Team Helm mängis 1:1 viiki FC Internazionalega, tõusis meeskond tagasi lõunapiirkonna liigatabeli liidriks.

Järgmine vastane on  Jõgeva Noorus 96, kellega mängitakse Lootospargis 8.septembril kell 18