21.august kell 17:30, Lootospark U12 NMV 9.voor

väravad: 37`Marten Lõhmus, 59`Sebastian Ohno(ov), 70`Hendrik Karuse

FC Lootos: 13-Rando Nemvalts(vv), 4-Aron Avikson, 7-Mattias Metskaev, 9-Robi Tobreluts, 10-Andero Nuuma, 11-Egert Laanjõe, 14-Marten Lõhmus(k), 15-Hannes Tühis, 16-Daniel Rohelpuu, 17-Kaspar Adusoo, 24-Hendrik Karuse, 30-Revon Raha, 32-Revo Lipmeister, 58-Robert Kähr, 98-Kevin Kaskla.
treener: Temari Nuuma

FC Elva punane:

U12 võistknd astus pallimurule peale kahekuulist võistluspausi. Viimati mängiti 21.juunil Puhjas, kui 2:1 oldi üle kohalikust Barcast. Täna oli Lootospargis vastaseks FC Elva punane võistkond, kellega mäng kokkuleppel varasemaks toodi. Avapoolajal väravaid ei löödud, olgugi, et mõlemal võistkonnal selleks mitmeid häid võimalusi avanes. Teise poolaja alguses viis Marten Lõhmus kodumeeskonna karistuslöögist 1:0 juhtima. 59`.minutil andis Lõhmus nurgalöögi värava alla, kust Elva kaitsja selle sisse tõmbas. Punkti mängule pani Hendrik Karuse, kes kohtumise viimasel minutil vormistas lõppseisuks 3:0.

Järgmine kohtumine seisab poistel ees 25.augustil kui kohtutakse Tartus sealse FA Tartu Kaleviga.